Krentantys daiktai

Sveiki.

Laikykit mane keista ar dar kokia tik norit, bet tiesiog noriu pasidalinti savo neįprastais reiškiniais ir tiesiog sulaukti kažkokio tai paaiškinimo į visa tai.

Nežinau net nuo ko pradėti.. Nemanau, kad tai turi kažką bendro, bet prieš nepilnus du metus, palaidojau savo močiutę. Tada viskas atrodė lyg ir normaliai, nieko keisto neįvyko.

Praėjus metams, kaip ir įprastai, susirenka artimieji pagerbti, užsakomos mišios ir panašiai. Naktį prieš metinių dieną, susapnavau savo močiutę. Pamenu tiek kad, ji manęs kažko prašė pažadėti, sėdėjo ant lovos, tos kurioje aš miegu (ji gyveno su mumis 5 metus). Stalas sapne buvo padengtas. Atsibudusi, susitvarkiusi viską, padengiau stalą. Tik atėjusi iš vonios pastebėjau, jog stalas buvo padengtas lygiai taip pat kaip sapne. Pasijaučiau kažkaip keistai, iš rankų iškrito ir kavos puodelis. Apie tai niekam nepasakojau.

Praėjus nepilnai metams, pradėjo dėtis keisti dalykai. Mano kambaryje yra lova, jos medžiaga tokia šiurkšti, sunku kažkokiems tai daiktas nukristi. Lova pristumta prie pat sienos. Ant atlošo stovėjo vaistų dėžutė. Pirmus kelis kart nei iš šio nei iš to, ta dėžutė nukrisdavo tik tais vakarais, kada sėdėdavau ant lovos. Kuriam laikui viskas baigėsi. Po kelių dienų, tapati dėžutė nukrito ir dienos metu. Vėliau ant to atlošo padėjau DVD distancinį pultelį. Nepaaiškinamai nukrito ir jis. Po tų kartų kelis mėnesius buvo ramu. Galiausiai vieną vėlų vakarą sėdėjau ant lovos, žiūrėjau TV. Netoliese ant lygaus stalo stovėjo stiklinė, tuščia vaza, maždaug 2cm storio. Ji nei iš šio nei iš to parvirto ir nukrito ant žemės (nesudužo). Dar po kelių mėnesių, t.y. šiandien 2011.06.26 toje pačioje vazoje buvo pamerktos gėlės. Buvo netoli jos ir vėlgi nei iš šio nei iš to ji išsivertė.

Nežinau net ką galvoti, kartais baisu pasidaro likti vienai namuose... Taigi jei kas nors galit, pabandykit man tai paaiškinti... Būčiau labai dėkinga.
 
2011-06-26 21:38:00
pasimetusi

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie neįprastus reiškinius.
Tinklapio lankytojų komentarai (39)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt