Sprogusi stiklinė

Vieną dieną (buvo vakaras apie 7 valanda) mes pas močiutę šventėme jos gimtadienį ir svečiai prakalbo apie dvasias... Mano senelis yra miręs jau 7 metai, o mama, teta, tėtis, kaimynai šnekėjo apie jį... Aš su pusseserėmis klausėmės to pokalbio.

Močiutė pasakodavo kaip su juo buvo smagu leisti laiką, ir t.t. Prie močiutės sūnaus stovėjo stiklinė. Sūnaus rankos buvo padėtos po stalu, o šalia tuščios stiklinės nieko nebuvo. Na tik kelios lėkštės, bet ir jos buvo toliau... Na ir savo nuomonę pradėjo sakyti močiutės sūnus ir staiga pasigirdo baisus šūvis bei stiklinė susprogo į mažas mažas šukeles. Mes visi labai išsigandome. Mano teta persižegnojo, o kelios kaimynės kalbėjo maldas. Tada močiutė sako čia kažkokio mirusio žmogaus darbas. Ir iškart po tų žodžių nukrito mano senelio nuotrauka... Visi atsisuko į nuotrauką, o susprogusios stiklinės stikliukai pradėjo byrėti ant žemės...

Močiutė bijojo būti viena, todėl mano mama, mano tėtis, aš ir sesė pasilikome nakvoti... Visi padėjome surinkinėti stikliukus į maišelį, bet neišmetėme, nes ji norėjo parodyti tuos stikliukus kaimynei, kuri negalėjo atvykti į gimtadienį...

Ryte atsikėlę pajutome labai keista dvoką, o priėję prie stikliukų užuodėme lavono dvoką. Pagalvojome gal čia koks maistas paseno, visi puolėm uostyti maistus, bet niekas nedvokė! Tada visi išsiaiškinom, kad lavonu dvokė tie stikliukai. Tada močiutė tuos stikliukus užkasė į žemę ir to dvoko nebeliko.

O kalbant ne apie šį įvykį pas močiutę labai daug visko nutinka. Pavyzdžiui kažkas naktimis nutempia jai kaldrą, numeta paveikslą, kažkas ją šaukia ir panašiai. Aišku niekas ja netikėjo, bet, kai susprogo ta stiklinė, visi patikėjo...

Ir vieną kartą aš jos paklausiau, kodėl tau vaidenasi. O ji atsakė, kad, kai buvo jaunesnė su savo kaimynėmis darydavo spiritizmo seansus ir ji gyvena netoli buvusių kareivių kapinių... Na iš tikrųjų ir man nejauku būti namuose, kuriuose vaidenasi.
 
2007-07-13
Monika

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (53)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt