Šmėkla

Tai atsitiko neseniai - 2006-05-28. Buvau pakraupusi...

Mano Mama mirė 2002-09-13, o gegužės 29 Jos gimtadienis. Taip susiklostė, kad Jos gimimo dienai neužsakėme Šv. Mišių, nes pakalbėjus su kunigu, jis paaiškino, kad mirusiam žmogui jo gimimo dienai užpirkti mišių nereikia.

Taigi, nuvažiavusi į Tėvo sodybą, pasiėmiau filmavimo kamerą (ji ir fotografuoja), išėjau pafotografuoti - buvo labai graži ir giedra diena. Ėjau keliuku ir paprasčiausiai fotografavau gamtą. Parvažiavusi namo, perkėliau nuotraukas iš kameros į kompiuterį ir nustėrau - vienoje nuotraukoje pamačiau kažką panašaus į einantį keliuku žmogų, jis ėjo į namų pusę. Aš ėjau visai viena ir priešais keliuku man niekas nėjo. Tik atsivertus kompiuteryje tą nuotrauką, mane apėmė labai keistas jausmas - pašiurpo visas kūnas, ėmė krėsti šaltis. Pasikviečiau seserį, atverčiau jai tą nuotrauką, nieko nesakiau, tik liepiau žiūrėti ir pasakyti, ką mato. Ji pamatė tą patį, kaip ir aš. Rodžiau tą nuotrauką daug kam - visi patvirtino, kad mato einantį žmogaus siluetą.

Praėjus savaitei, Tėvo namuose savaime atsidarė langas antrame aukšte, nors buvo labai tvirtai ir tvarkingai uždarytas. Dar po savaitės Tėvą ištiko infarktas, o mano vyrą baisus kraujo spaudimo priepuolis - priešinsultinė būsena (240/160).

Nusprendėme, kad reikia užpirkti mišias už Mamos vėlę. Mišios vyko liepos trečią dieną, po to viskas lyg ir aprimo.
 
2007-02-24
Meilė Pimpienė

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (66)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt