Senoji melodija...

Turėjau senelį muzikantą (jis buvo smuikininkas). Man labai patikdavo jo grojama muzika. Visada, kai nuvykdavau pas jį, prašydavau, kad jis man pagrotų ir pamokytų mane nors truputi. Po kiek laiko senelis mirė ir savo smuiką paliko man.

Kartą su pusbroliais nuvykau į senelio ir močiutės sodybą atostogauti. Vieną naktį pabudau nuo kažkokio garso ir, nepatikėsit, tai buvo tyli senelio smuiko melodija, kurą jis grojo per Velykas man... O, svarbiausia, tas jo smuikas buvo pas mane namuose, po mano lova... Tai išgirdusi, puoliau prie pusbrolių, kurie giliai miegojo ir pradėjau juos purtyt, kaip nesveika. Pabudę jie ant manęs sumetė visas pagalves ir pradėjo šaukti, ko aš juos pažadinau. Papasakojau viską jiems, bet nei vienas manimi nepatikėjo ir nuėjo toliau miegot. Taip ir likau išsigandusi ir nesuprasta.

Norit tikėkite, norit ne, bet taip buvo iš tikrųjų. Ir tik po kiek laiko aš vėl išdrįsau pasilikti pas močiutę ilgesniam laikui...

(šis pasakojimas buvo parašytas 2008-05-03, o tik patalpintas vėliau...)
 
2009-01-16 22:28:08
Dovi

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (9)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt