Gimtadienio dovana nuo mirusios močiutės

Daug keistų įvykių buvo pasitaikę mano ir šeimos gyvenime, bet šito tikriausiai niekada gyvenime nepamiršiu. Mano močiutė mirė prieš 7 metus, kai man buvo 10 metų. Buvo labai skaudu, šeimos nariai dažnai ją sapnuodavo, buvo toks jausmas, lyg ji visada būdavo su mumis ir stengdavosi bendrauti.

Bet vienas sapnas buvo ypač keistas. Buvo birželio mėnesio pradžia. Po 12 dienų man turėjo sukakti 14 metų. Ta proga tėvelių prašiau, kad padovanotų bėginį dviratį, nes jau seniai jo norėjau. Taigi, nieko nelaukę, dar prieš gimtadienį važinėjome kartu ir ieškojome tinkamo dviratuko. Atrodo toks didelis pasirinkim, bet kaip tyčia, vis kažkas sumaišydavo nusipirkti – prašydavo kažkokių neaiškių dokumentų, kitur sakydavo, kad negali parduoti ir taip daugybė neaiškių priežasčių... Nusivylę nusprendėme, kad dviračio teks pasiieškoti vėliau.

Likus vienai dienai iki mano gimtadienio, 10 valandą ryte, iš kaimo (kuriame gyveno mano močiutė) atvažiavo mamos sesuo, mano teta. Ji, žinoma, pasveikino mane su gimtadieniu, bet kartu ir papasakojo ir keistą sapną, kurį susapnavo praeitą naktį. Sakė, jog sapnavo mano močiutę, šventiškai apsirengusią ir prausiančią dubenyje kojas. Teta klausė, kam ji tai daro, o močiutė jai atsakiusi, kad skuba į mano gimtadienį, bet bijo, kad pavėluos, nes nespėjo nupirkti man pažadėtos dovanos.

Atsisveikinusios su teta, abi su mamyte atsisėdom ir kalbėjomės apie tą keistą sapną. Netikėtai suskambo mamos telefonas. Mama pakėlė ragelį ir ją pasveikino vyriškas balsas, jog mūsų šeima loterijoje laimėjo dviratį.

Esu įsitikinusi, jog tai buvo močiutės dovana man. Tiesiog negaliu netikėti, jog mirę žmonės nėra su mumis.

Prisiminiau šį įvyki nes šiandien mano senelis (močiutės vyras, kuris gyvena ne kaime, o su mumis) susapnavo jog močiutė vėl ruošiasi į kažkieno sutiktuves. Kadangi sapnai susiję su močiute pildosi jau ne pirmą kartą, jau beveik žinojome, kas tai gali būti. Todėl paskambinome mano nėščios pusseserės mamai (tai pačiai tetai) ir atspėjome, jog ji tikriausiai bus močiutė. Toji labai nustebo ir patvirtino, kad pusseserė jau ligoninėje. Taigi šiandien visa giminė, kartu ir mirusi močiutė, labai laukiame giminės pagausėjimo! Kas žino, gal močiutė ir savo proanūkiui kada nors ką nors padovanos...
 
2007-09-15
Jolita

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (55)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt