Nebekviesiu daugiau dvasių...

Taip atsitiko labai vėjuotą ir šaltą dieną. Buvo ruduo. Susitikau su draugėmis. Pradėjom kalbėti apie dvasias ir pan. Tada viena draugė sako: „davai kviečiam dvasias“? Ji sakė, kad reikia tamsos, tai mes atsisėdom koridoriuj ir užsidarėm visas duris. Pasiėmėm lapą popieriaus ir nusipiešėm akį. Virš jos susirašėm raides, apačioje - skaičius. O iš šonų „Taip“ ir „Ne“ bei uždegėm žvakę. Susikibom už rankų, užsimerkėm ir pradėjom vienu metu kartoti „Dvasios ateikit“. Ir taip, gal 3 min. Lyg ir nieko nenutiko, bet tada ta draugė, kuri viską ir sugalvojo sako: „jei jūs čia, tai duokit ženklą“ (čia dvasiom). Tada suskambo jos telefonas, lyg ateitu SMS žinutė. Bet kai pažiūrėjo – niekas nebuvo nei atėję, nei skambinę. Pagalvojom, gal pas kurią kitą, bet pasirodė, kad ne. Žiauriai išsigandom, žvakę užpūtėm, o lapą suplėšėm. Nuo to laiko dvasiu nebekviečiu.
 
2006-11-17
pasimokiusi

Rodyti daugiau iš kategorijos: Nebekviesiu daugiau dvasių....
Tinklapio lankytojų komentarai (1606)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt