Gal daugiau to nedaryti?

Visos merginos ir kai kurie vaikinai yra gan smalsūs, todėl gali prisivirti košės, ir neturėti ramybės. Vieną dieną, tai buvo berods 8-oje, sugalvojome išsikvieti dvasias. Susirinkome gal 5 ar 4 pas mane namuose. Susėdom, kaip visiems tinkama. Kadangi aš buvau namų šeimininkė, sėdėjau stalo pradžioje. Pasiėmėm lapą popieriaus, nusipiešėm akį su skaičiais ir raidėmis, pasiėmėm adatą, ir... nešventintą žvakę, kas, turbūt, ir buvo didžiausia klaida. Susėdę įdūrėm adatą ant siūlo į akies obuolio viduriuką ir pradėjom seansą. Brrr.... Plaukai šiaušiasi pasakojant...

Iš pradžių žvengėme, kad čia yra didžiausia nesąmonė, tik vėliau supratome, kad kažkas ne taip... Staiga ant lubų pasirodė nedidelis, lyg katės galvos paveikslas. Pamaniau, kad čia šešėlis nuo šviestuvo, nors ir šviesa nedegė, o užuolaidos buvo užtrauktos. Pajudinau šviestuvą - šešėlis nė krust. Tada pamanėme, kad čia nuo degančios žvakės, bet pasirodė - irgi ne. Žvakė pradėjo degti, lyg kieno nors purtoma ir nukrito tiesiai ant klasiokės kojų, išsiliejo vaškas. Visi spiegdami išlėkė iš namų. Mes su geriausia drauge pasilikome pas mane viską sutvarkyti. Visus maginius įrankius išmetėme į konteinerį. Dar, be to, kai aš ir draugė bandėme išeiti, durys kažkaip keistai buvo užstrigusios. Daužėme ir spardėme mes jas spiegdamos, vos neverkdamos, kad jos pagaliau atsidarytų.

Namo negrįžau tol, kol namuose nebuvo parėjusi šeimyna. Žinoma, aš niekam to nesakiau. Namuose tarp manęs tvyrojo nejauki įtampa. Jaučiau, kad kažkas mane stebi, bet nieko nedaro, tiesiog stebi. Galvojau, kad čia man su psichika negerai, bet numaniau, kad esam apsėsti. Ir iki šiol panašiai jaučiausi, kol mano teta pasakė, jog namuose yra bildukas. Šiurpas man perėjo per nugarą ir visą kūną. Tada pasišnekėjau su savo gera pažįstama moterimi, būrėja. Ji pasakė, kad toks spiritizmo seansas yra labai blogas ir atneša daug mirčių. Ji man susakė, ką reikia padaryti, kad turėčiau sielos ramybę.

O jūs? Atsistokite vakare kambaryje, tolėliau nuo durų, kai namuose nieko nėra, gal ir jūs ką nors pajusite...
 
2006-10-05
Magija

Rodyti daugiau iš kategorijos: Nebekviesiu daugiau dvasių....
Tinklapio lankytojų komentarai (146)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt