Kaip registruotis?

Jei norite užsiregistruoti, spauskite dešinėje esančią nuorodą Noriu registruotis ir užpildę ten esančius laukelius paspauskite "Registruotis".

El. pašto adresą (tą patį) reikia įvesti į du laukelius, kadangi pasitaiko, kai įrašant el. pašto adresą padaroma klaidų (pvz. raidė praleidžiama) ir dėl to registracijos laiškas nueina ne ten, kur reikėtų.

Savo el. pašto adresą reikia nurodyti tikrą (egzistuojantį), kadangi juo Jums bus nusiųsta Jūsų vartotojo aktyvavimo nuoroda. Neaktyvavę vartotojo negalėsite prisijungti.

Slaptažodį rekomenduojama sugalvoti kiek originalesnį, nei kad gimimo data, amžius, laimingas skaičius, Zodiako ženklas, draugo ar draugės vardas, kadangi šie duomenys yra lengvai atspėjami. Be to - net jei ir pamiršite šį, naują slaptažodį bet kada galėsite gauti el. paštu.

Jei norėsite, likusią informaciją (diskusijų nustatymus, informaciją skyreliui "Asmenybė - Lemtis" ir kitą) galėsite įsirašyti, kai prisijungsite. Kai prisijungsite, dešinėje viršuje matysite tai padaryti leidžiančias nuorodas:
* Mano nuotrauka
* Asmeniniai duomenys
* Slaptažodžio keitimas
Pirmas puslapis » Pagalba » Kaip registruotis?
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt