Kaip ieškoti sapno reikšmių sapnininke?

Sapnininko paieška veikia taip pat, kaip ir kitų skyrių. Paieškos laukelyje reikia įvesti vieną ar kelis (daugiausiai galima 10) žodžius, kurių ir bus ieškoma. Jei įvedate kelis žodžius, tai paieška pateiks tik tuos rezultatus, kuriuose bus būtinai abu žodžiai.

Jei nepavyksta ko nors rasti, naudokite mažiau žodžių (pvz. tik vieną) ar tam žodžiui vietoje galūnės uždėkite tokią * žvaigždutę (apie tai žemiau). Arba rinktis sapnus pagal pirmą raidę.

Paieškos rezultatams neturi įtakos ar Jūs ieškomus žodžius įrašysite didžiosiomis ar mažosiomis raidėmis. Pavyzdžiui, ar įvesite ąžuolas, ar ĄŽUOLAS, ar Ąžuolas, ar ažuolaS, rezultatą gausite visiškai tokį patį.

Taip pat nėra jokio skirtumo, ar paieškos žodžiuose naudosite lietuviškas (ą, ę, ė, į, š, ų, ū, ž) raides ar atitinkamas lotyniškas (a, e, e, i, s, u, u, z). Pavyzdžiui, rezultatą gausite vėl lygiai tokį patį, kurį variantą bepasirinktumėte: ar ąžuolas, ar azuolas. Analogiškai nėra jokio skirtumo, ar žodyje bus I (i paprasta) ar Į (į nosinė) Y (y ilgoji). Tad rašykite taip, kaip Jums patogiau.

Jei, tarkime, ieškote sapnininke žodžio "Jūra", bet nežinote, kokia galūne (ar jūra, ar jūroje ir t.t.) bus jis pavartotas tekste, tai galite jį parašyti taip: Jūr*, t.y. įrašant žodžio pradžią ir žvaigždutę. Toks užrašymas reiškia, kad Jums pateiks visus rezultatus kuriuose žodžių bent vienas žodis, prasidedantis jur.

Pastaruoju atveju (kai paieškoje įrašoma žodžio pradžia ir tada žvaigždutė) negalioja toks dalykas, kad įrašius kelis žodžius ras tik tas reikšmes, kuriuose būtinai yra abu (ar daugiau) žodžių.

Kad paieška galėtų veikti, ieškomas žodis (ar žodžio dalis) negali būti trumpesnis, nei 3 raidės. Pavyzdžiui, paieška veiks su: jūra ir jūr*, bet neveiks su jū*, nes šis yra tik iš dviejų raidžių, o reikia bent trijų.
Pirmas puslapis » Pagalba » Kaip ieškoti sapno reikšmių sapnininke?
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt