Visi turime širdį ir sielą

Niekada nežinome kas bus ateityje, visai nesvarbu kas buvo praeityje, nesigraužkime kad ir ką padarėme, gyvenkime dabartimi. Gyvenimas trumpas, o mes juk žmonės, jaučiame laimę, liūdesį, širdgėlą - tai sielos jausmai.

Negadinkime savo gyvenimo liūdėdami, neleiskime, kad prasitęsusi širdgėla sugadintu mūsų geras gyvenimo akimirkas. Neleiskime, kad kažkas mus varžytų.

Kuo daugiau klaidų padarysime, tuo išmintingesni būsime. Geruoliai, žmonės nesidžiaugiantys gyvenimu, viską atiduodantys mokslui, tvarkai, įstatymams, niekada gyvenime nebus toks protingas žmogus, kuris tikrai gyveno, džiaugėsi savo duota laisve, gyvenimu.

Džiaukimės dabar tuo ką turime, džiaukimės, jog galime paliesti gėlę, kad galime kvėpuoti, nes mirties patale jūs nesigailėsite dėl savo klaidų, jūs, tiesiog, pagalvosite jog jūs tikrai gyvenote.
 
2010-12-18 18:28:47
Lelija

Rodyti daugiau iš kategorijos: Mintys ir pamąstymai.
Tinklapio lankytojų komentarai (15)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Ši pasakojimų kategorija skirta įvairioms mintims ir pamąstymams apie gyvenimą, būtį ir panašius dalykus. Jei tokios mintys sukasi galvoje ir norite jas įsakyti, tai galite padaryti paspaudę čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2023 Likimas.lt