Manieros išduoda

Aš manau, kad čia nėra jokių paslapčių. Žmogaus galimybės neribotos, tik norai riboti. Žmogus yra daug kartų sudėtingesnis už kompiuterį. Žmogus su savo mintimis gali užprogramuoti bet kokį įvykį. Mintys, kaip mobiliojo telefono ryšys - jos persiduoda kur ir kam reikia. Dažniausiai nuo minčių viskas ir prasideda.

O žmogų galima atpažinti iš jo veido bruožų, manierų, balso intonacijos. Tikrai išmintingi žmonės neklausinėja nieko, jie viską išskaito iš manierų, elgesio ir mimikų. Liežuvis be kaulo, todėl dažniausiai jis meluoja :)

Neslopinkite savęs alkoholiu, narkotikais, rūkalais, blogom minim ir Jūs tapsite genijais. Pas kiekvieną žmogų glūdi daug neišjudintų ugnikalnių. Laimingi tie, kurie nejudina neigiamų srovių, o bando pažadinti gėrio, grožio, tiesiog, meilės, išminties ir supratimo sroves. Žmogaus prigimtis yra surišta su visais gamtos reiškiniais ir čia nėra nieko neįtikėtino. Tik žmonės, kurie susikuria savo gyvenimo taisykles, pradeda nesuprasti gamtos ženklų ir jiems atrodo, kad vyksta stebuklai :)
 
2009-02-01 23:47:35
rita
Tel.: 864635372

Rodyti daugiau iš kategorijos: Mintys ir pamąstymai.
Tinklapio lankytojų komentarai (8)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Ši pasakojimų kategorija skirta įvairioms mintims ir pamąstymams apie gyvenimą, būtį ir panašius dalykus. Jei tokios mintys sukasi galvoje ir norite jas įsakyti, tai galite padaryti paspaudę čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt