Atsakymai į klausimus

Aš labai seniai ieškojau atsakymų į be galo daug klausimų ir visai ne seniai supratau juos radęs. Bet kai sužinojau paskutinį atsakymą įvyko labai keistas dalykas – aš supratau, kad į kiekvieną klausimą yra atsakymas. Bet dar keisčiau yra tai, kad iki tol maniau, kad kai klausi, turi gauti atsakymą – vieną tvirtą neignoruojamą. Bet supratau, kad kai sužinai viską ko troškai visą gyvenimą, uždavęs sekantį klausimą PATS sukuri atsakymą į jį ir tada išnyksta bet kokia riba nubrėžta tavo gyvenime. Tą akimirką nutrūksta visi pančiai laikantys tave, ir tu pakyli nuo žemės, nes tau užauga sparnai kurių tu visada norėjai, bet negalėjai turėti, nes tau kiti sakė, kad tu jų neturi ir tu jais tikėjai ne savimi. Tą akimirką tu patiki savimi, kaip niekada anksčiau, ir išnyksta baimė, nes tau nebelieka ko bijoti.

Aš gal ir per daug čia nusipliurpiau, bet labai norėjau pasakyti, kad vieninteliai asmenys laikantis plunksną, kuri rašo gyvenimo knygą, esame mes patys. Ir, jei tik panorėsime ir patikėsime, joje galėsime parašyti nuostabią pasaką.

Gal skaitydami juoksitės iš to, ką parašiau, bet tai yra gryna tiesa. Tiesą pasakius viską gyvenime galime paversti tiesa, jei tik norime. Aš prašau tik vieno dalyko – pagalvokite kas Jus laiko nuo dalykų kurių trokštate. Ir suprasite, kad tai Jūs patys.
 
2009-01-25 18:34:37

Rodyti daugiau iš kategorijos: Mintys ir pamąstymai.
Tinklapio lankytojų komentarai (28)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Ši pasakojimų kategorija skirta įvairioms mintims ir pamąstymams apie gyvenimą, būtį ir panašius dalykus. Jei tokios mintys sukasi galvoje ir norite jas įsakyti, tai galite padaryti paspaudę čia.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt