Tai turbūt ateiviai...

Man prieš maždaug 2sav. įvyko labai keistas įvykis. Tas Įvykis įvyko vėlų šeštadienio vakarą. Mes su mama žiūrėjome finalinį "Kelias į žvaigždes" koncertą. Ir staiga pamačiau pro langą iš miško išskrendantį lėktuvą. Jis mano dėmesį atkreipė tuom, kad labai ryškia raudona spalva švytėjo.

Pasakiau mamai apie jį, ji priėjo, pažiūrėjo, ir pasakė, kad tai paprasčiausiai lėktuvas skrendantis. Aš tą skrendantį "lėktuvą" ir toliau stebėjau (prie to miško yra vėjo malūnai, kurie kai yra tamsu "šviečia" raudona spalva). Tas lėktuvas irgi pradėjo raudonai žypčioti. Skrido palei mišką lėtai leisdamasis. Pakviečiau savo mamą prie lango pažiūrėti, ir kai mama vėl pasakė, kad tai lėktuvas, su tais žodžiais, tas "lėktuvas" tokiu greičiu tarsi nėrė į mišką ir pradingo. Mano mama išsižiojo ir nieko nesakydama nuėjo žiūrėt televizorių.

Kai priėjau prie mamos ir pradėjau aiškint, kad tai tikrų tikriausias ateivių erdvėlaivis. Ji pasakė, "nesvaik". Tai paklausiau jos: "O tai kas tavo manymu tenai buvo?". Bet paaiškinti pati kas ten, po velnių, buvo negalėjo. Tik po kurio laiko pasakė, kad niekam apie tai nepasakočiau, nes neva kiti pamanys, kad mums varžteliai atsisuko.

Taigi savo mamą patikinau, kad niekam "Nesakysiu". Bet man tiesiog reikėjo labai išsipasakoti. Viliuosi, kad manimi patikėsite, ir negalvosite, kad esu trenkta, kad išsigalvojau ar pan. Aš tikrai jums sakau, kad tai tikrų tikriausia istorija kurios negaliu paaiškinti, tiesiog manau, kad tai ateiviai...
 
2007-11-20
Asta

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs pasakojimai.
Tinklapio lankytojų komentarai (42)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt