Senas žiedas

Papasakosiu jums apie žiedą. Praėjusį antradienį buvau sendaikčių parduotuvėlėje. Pavaikščiojusi pamačiau seną nuostabaus grožio žiedą. Na ir nusipirkau jį. Grįžusi namo, parodžiau jį savo močiutei, o ji tik pasakė "oi vaikeli, mesk tu žiedą kuom toliau, o tai blogai bus".

Nekreipiau į močiutės kalbas ir nešiojau jį užsidėjusi ant piršto. Bet vieną dieną nusiėmiau aš tą žiedą ir padėjau į stalčių. Kitą dieną aš vėl jį užsidėjau. Ir tai buvo didžiausia mano klaida.

Tik užsidėjusi jį pasijutau labai nejaukiai... Jutau lyg kažkas būtų su manim kambaryje. Naktį atsivėrynėjo durys, langai. Po kelių dienų mirė senelis. Vėliau tėtis gavo infarktą. Tą pačia dieną, po tėčio mirties, močiutė nuėmė nuo manęs žiedą ir tik pasakė "vaikeli, nešk tą žiedą kuo toliau"... Ir nunešiau. Po to karto viskas aprimo. Išsiaiškinau, jog jį nešiojo prie 50 metų žiauria mirtimi miręs žmogus.

Taigi, patariu, nenešiokite senų žiedų. Ką Jūs žinot, gal tai žiauria mirtimi miręs žmogus jį nešiojo.
 
2008-12-25 14:55:19
Lina

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs pasakojimai.
Tinklapio lankytojų komentarai (8)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt