Pabudus lyg suparalyžuota

Turiu vieną tokią draugaitę. Bet kartais jai būna kažkas nepaaiškinamo. Tai prasidėjo gana seniai, kai ji buvo dar nedidelis vaikas, ir kartojasi iki šiol. Štai pats pirmasis kartas: ji atsibudo ryte po baisaus košmaro. Ir jautė, kad kažkas už jos stovi. Norėjo pažiūrėti, bet negalėjo pasukti galvos, norėjo atsikelti, bet taip ir negalėjo. Norėjo rėkti, bet iš burnos nesklido joks garsas. Ir tai kartojais ne dažnai, bet kartojasi! Po pabudimo ji gal penkiolika minučių negali pajudėt ir guli lyg suparalyžuota. Ji pati nesupranta, kas jai darosi. Prašau padėkite visi, kas žino ar yra girdėjęs kažką apie tai.
 
2006-09-18
lialia

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs pasakojimai.
Tinklapio lankytojų komentarai (122)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2022 Likimas.lt