Krebždesiai ir dingęs sąsiuvinis

Visada tikėjau, kad yra kažkas tokio, ko mes nematome. Prieš du mėnesius atvykome gyvent į Airiją. Apsigyvenome bute. Atrodo viskas lygtai gerai, bet atėjus vakarui pradeda krabždėt tai lubos, tai grindys. Nors gyvename viršuje ir ant mūsų tikrai niekas nevaikšto. Ir tai kas vakarą. Net laiką žinau - viskas vyksta 23 val., kartais net keliuosi pasižiūrėt ar tikrai niekas nevaikšto po namus.

Vieną vakarą darėme su dukra pamokas, palikome sąsiuvinį ant stalo ir ėjome miegoti. Ryte atsikėlę sąsiuvinio neradome ir dabar jis neatsiranda niekaip negalim suvokti kur jis dingo. Namuose buvome vieni, niekas jo paimti negalėjo. Na, žodžiu, mistika ir tiek.

(šis pasakojimas buvo parašytas 2008-04-10, o tik patalpintas vėliau...)
 
2009-01-16 21:28:59
Neprisistačiusi lankytoja

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs pasakojimai.
Tinklapio lankytojų komentarai (14)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt