Dvasios bute

Kai man buvo 12, turėjau draugę, kuri dažnai likdavo viena namie, nes mama dirbo ligoninėje,o tėvas tolimu reisu vairuotoju. Kai ateidavau pas ją vakarais į svečius, ji man pasakodavo apie savo močiute ir tai, jog ji mirusi jų namuose tada, kai ji (draugė) dar buvo labai maža. Ji pasakojo, kad pas ja darinėjasi spinteles virtuvėje, barška šaukštai, indai ir vis kažkas krenta ant žemes

Sykį po pamoku užsukau pas ją. Skambinau į duris, bet niekas neatidarė. Skambinau daug kartų, galvojau gal ji negirdi manęs. Nes dažniausiai tokių laiku ji būdavo namie. Kartu lankėm šokius, bet vėliau aš juos mečiau,o ji ne.

Na žodžiu, skambinau į duris ir jau ketinau leistis laiptais, kai išgirdau, kad atsidarė durys ir užsidarė. Bet ne lauko durys, o viduj, pas ja namie. Galvojau, kad ji,tikriausiai, buvo tualete ir tuoj atidarys man duris. Atsigręžiau, grįžau prie durų,o jų niekas neatidarė. Girdėjau namie šurmulį, bet durų vis tiek niekas neatidarė. Išsigandau ir nubėgau laiptais namo. Klausiau po kiek laiko savo drauges ar tą dieną tuo laiku ji buvusi namuose. Ji atsakiusi, kad ne. Tuomet tik supratau, kad ten tikrai gyvena nerami siela. Aš tuo tikiu iki šiol...
 
2008-02-29
Rita

Rodyti daugiau iš kategorijos: Įvairūs pasakojimai.
Tinklapio lankytojų komentarai (106)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt