Vėlionio siluetas

Atvažiavome pasisvečiuoti pas senelę. Senelis mirė šiame name ir senokai. Nuėjau į tolimesnį kambarį, kuriame jis buvo šarvotas, ir prisėdau. Žvilgtelėjau į seną blizgančią nuo lajos ar kažko panašaus spintą. Staiga kažkoks keistas baltas siluetas atsispindėjo jos paviršiuje. Juokinga, bet tai tiesa - jo siluetas buvo kaip Kasparo iš filmuko. Atsisukau pažiūrėti į kitą pusę, kas atsispindi, bet nieko nepamačiau. Vėl atsisukau į spintą. Siluetas kėlė viršun ir apačion rankas, ir taip judėjo iki spintos pabaigos. Staiga duris atidarė senelė. Kai atsisukau į spintą, silueto jau nebuvo. Baisu nebuvo, kartais tai užmirštu. Kai būnu viena namie, nei iš šio, nei iš to treška maišelis, kurio nejudina nei vėjas, nei kas nors kito.
 
2006-05-10
kriste

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (82)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt