Vaiduoklis ar dvasia?

Tai buvo 1994 metais. Man buvo 14 metų, kaip mirė mano promočiutė. Kaip ir įprasta, buvo šermenys pirmame namo aukšte. O mes visi pusbroliai ir pusseserės sėdėjome antrame aukšte, kur vyresnieji pasakojo baisias istorijas... Staiga taip trenkėsi durys, kad net sienos sujudėjo. Tėvai atbėgo ir šaukė, kodėl mes triukšmaujame. Mes nesupratę nulipom visi apačion (buvo vakaras). Susėdom mažam kambarėlyje. Kas valgė, kas šiaip sėdėjo. Na tuo metu visi tylėjom, niekas nei žodžio neištarė.

Girdėjome, kaip antrame aukšte kažkas vaikšto... Pagal žingsnius, atrodė lyg senas žmogus eitų. Brolis nubėgo pažiūrėti ar visi esame pirmame aukšte. Taip, tėvai, seneliai ir giminės sėdėjo prie karsto... Tada visi užlipom pažiūrėti – antrame aukšte nieko nebuvo... Ir tik spėjus nulipti žemyn vėl girdim, jog kažkas vaikšto, varsto duris, lipa laiptais...

Taip ir iki šiol nesuprantam, kas ten buvo...
 
2007-02-11
Neprisistatęs lankytojas

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (68)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt