Mano prosenelės mirtis

Vieną dieną mano mamai paskambino mano teta ir pasakė, kad mirė mano prosenelė. Man mama pasakė ir aš pašiurpau. Taip gaila buvo... Nuvažiavom į laidotuves, pabuvom, pasimeldėm už na žinot... Nuvažiavom į kažkokį pastatą, pavalgėm kažkokią vakarienę... Na ir nuvažiavo į tuos namus, kur gyveno mano prosenelė. Mama liepė man eiti su sese į kambarį, kuriame prosenelė gyveno. Na nuėjom, bet aišku, kad nenorėjau! Na mes nuėjom į tą kambarį – ten buvo šiurpu – buvo atidarytas to kambario langas, o kitam kambary – atidarytas balkonas. Mes su sese sėdėjom ant sofos ir staiga toks pokšt! Langas užsidarė taip garsiai, kad aš taip išsigandau, o sesė apsiverkė, nes ji mažytė. Tada aš ir sesė nuėjom pas mamą, ir pasakiau, kad langas užsidarė. Mama atsakė, kad buvo skersvėjis. Na aš tada nurimau, o mano sesė liko pas mamą. Aš vėl nuėjau į tą kambarį. Jau kiek laiko sėdžiu ant sofos, susirašinėju telefonu su drauge, tik staiga atsidarė prosenelės spinta ir nukrito maža skrynelė, iš kurios ant žemės pabiro įvairiausi papuošalai. Šalia mano kojos atriedėjo mano prosenelės žiedas, kurį (prieš mirtį) jį visą laiką nešiojo. Nuo šiol aš tą žiedą turiu ir nešioju, nes kai nusiimu, man darosi baugu – atrodo, kad kažkas yra šalia manės. Tad aš šį žiedą nešioju visą laiką ir dabar suprantu, kodėl mano prosenelė jį visąlaik nešiojo...
 
2006-08-21
Žiedo valdovė

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (43)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt