Vizija ir pranašai sapnai.

 2017-04-09 22:44:55
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Sveiki noriu visu paklausti ar nėra nutike keisti dalykai kai kažka pamatai riealaus o to paaiškinti negali ar tai nutiks ar ne išties sunku tai paaiškinti nes ir aš numatau vizija žmoniu ir poto jie išsipildo bet viskas buna atvirkščiai tai ka numatom vizija yra viskas atvirkščiai o realiame gyvenime viskas kitaip atsitinka bet vistiek jie išsipildo nes viena karta numačiau merginos mirti turbut visi jau žinome merginos mirti Ieva Strazdauskaitė viskas buvo taip aš sapnavau ar numačiau tai vizija aš mačiau kaip mergina atsitrenke i vaikinu automobili ir jinai ėjo aiškintis ir ja pagrobė ir tada jei trenkė per galva dare ritualus su mergina o realiame gyvenime kitaip buvo tik dauže per galva ir mirė tad tik tiek norėjau pakalbėti ir papasakoti tad prašiau visu parašyk savo istorijos ar teko tai patirti su vizija kurie išsipildo ir kokie jūsų nuomonės apie tai?
 2017-04-09 22:47:32
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Ir bei gan keistas dalykas man buve nutike turbut aš tai susapnavau arba numačiau savo mirti kad ėjau per gatve ir vos nenutrenke manes ir tai viskas atsitiko visai nesenai kai ėjau i mokykla vos tik žengiau per gatve ir ant visu greičiu mašina važavio o aš atgal atšokiau tokia mano reakcija o man kaip ir pasivaideno kad normaliai važavio ta mašina tai truputi buvo man šokas.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Vizija ir pranašai sapnai.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt