Vienas iš septynių pasaulyje labiausiai keliančių šiurpą miškų

 2013-11-20 18:34:45
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
Aokigahara- savižudžių miškas

Aokigahara miškas esantis Japonijoje galėtų nušluostyti nosį Bleiro raganos projektui. Visame miške mėtosi žmonių kaulai. Žmonės į šį mišką plūsta nutraukti savo kančių ir nusižudyti. Nuo 1950 metų čia nusižudė daugiau nei 500 žmonių.

Ši savižudžių tradicija prasidėjo po to kai buvo išleista Seicho Matsumoto novelė “Black Sea of Trees” kurioje rašoma kaipo du novelės herojai atvyksta į šį mišką nusižudyti. Po noveles pasirodymo čia pradėjo plūsti šimtai savižudžių norėdami pasikarti ant medžių šakų. Miškas yra gana senas ir tankiai apaugęs ir sunkiai praeinamas, tad net ir gražiausią dieną saulės šviesa ne visur prasiskverbia pro storus medžio kamienus.
Vietinė valdžia ėmėsi priemonių sustabdyti savižudžių antplūdį ir kelyje į mišką iškabino stendus su užrašais: “Gyvenimas yra brangus. Persvarstykite”, “Pagalvokite apie savo šeimą”, bet rodos tos pastangos neduoda jokių apčiuopiamų vaisių.

70-dešimtaisias ši problema sulaukė nacionalinio dėmesio. Valdžia nusprendė išvalyti mišką ir surinkti visus kūnus. Per miško valymą buvo surasta 78 žmonių palaikai. Neaišku kiek jų dar buvo nerasta. 2002-aisiais per pakartotinį valymą kai kurių savižudžių rūbų kišenėse buvo rasta pinigų, pasklidus šiai žiniai, vagišiai paskatinti lengvu grobiu pradėjo traukti į mišką, kad galėtų ištuštinti jų kišenes. Kaip bebūtų tačiau miškas įgavo blogą reputaciją ir paprasti žmonės į jį vengia užsukti. Čia užklysta tik sielos norinčios nutraukti savo kančias žemėje ar kišenvagiai norintys pasipelnyti.

Šaltinis į straipsnį su nuotraukomis: http://apiemistika.lt/mistines-vietoves/aokigahara-savizudziu-miskas/

Likė šeši miškai:
Screaming Woods
Epping Forest
Pembrey Woods
Old House Woods
Freetown State Forest
Hoia-Baciu Forest

Apie juos rasite čia anglų k. : http://theparanormal.ca/haunted_forests_woods.html

-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Tai, ką sunku paaiškinti » Vienas iš septynių pasaulyje labiausiai keliančių šiurpą miškų
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt