Reikalinga pagalba žmogui

 2017-02-28 15:57:49
CrazyIQ
Temų: 1
Pranešimų: 1
Registruotas: 2017-02-28
Situacija tokia, pažystu žmogų, kuris mato tam tikrus vaizdinius, po kurių kas nors nutinka. Aš suprantu, jog tas žmogus turi kažkokią tai dovaną, kuria privalo naudotis, tačiau nežinau kaip jį nukreipti teisinga linkme. Kiek teko bendrauti su to žmogaus artimaisiais, sužinojau, jog jo prosenelė buvo raganą. Tais laikais ko gero taip vadindavo turinčius tam tikrų sugebėjimų žmones.

Tad mano pagalbos prašymas būtų toks, - kaip man tam žmogui padėti, kad jis imtu puoselėti tai kas jam duota, į ką jis turėtu kreiptis? O gal galite parekomenduoti kokios nors lieteratūros, padėsiančios jam susivokti. Nes paradoksas tame, jog tas žmogus yra mokslų daktaras ir mano supratimu jis eina visai ne tuo keliu, tie vaizdiniai jį gąsdina.

O vaizdiniai būna tokie, - jam užmigus jis mato tam tikrus žmones. Pastarasis vaizdinys - jam užmigus, atsidarė kambario durys ir pro jas įėjo 2 žmonės, prabudusi nuo atidaromų durų garso jis juos matė ir labai išsigando.

Dar paminėsiu ir tai, jog visiškai neseniai tam žmogui buvo diagnozuotas 2 stadijos smegenų auglys, kuris šiuo metu yra išoperuotas. Įdomu tai, jog kiek jis kreipėsi į daktarus jam buvo diagnozuojama migrena ir tik savomis pastangomis, savarankiškai pasidaręs tyrimus jis aptiko šią ligą. Kiek yra tekę girdėti, jei žmogus turintis dovaną jos neišnaudoja, nutinka panašūs dalykai.

Tad jei galėtumėte duoti man patarimų, kaip galėčiau tą žmogu nukreipti teisinga linkme, būčiau be galo Jums dėkingas.
 2019-12-04 21:12:59
Tautvis
Temų: 1
Pranešimų: 4
Registruotas: 2019-12-04
Ar dar reikia tam žmogui pagalbos?
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Visa kita » Reikalinga pagalba žmogui
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt