psichine liga - kaip su tuo gyventi?

Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3.
 2009-02-08 15:56:43
Bafi
Temų: 0
Pranešimų: 1
Registruotas: 2009-02-08
Noreciau visiem priminti tai,kad visos psichikos ligos yra nepagydomos.Jos gali vaistu pagalba buti kontroliuojamos kazkuri laika,bet ateis diena ir viskas vel smuks i dugna.Ipatingai sunkesnes ligos tokios kaip shizofrenija..suprantu kad nepaguodziau,bet geriau ismokt su tuo gyventi ir stengtis padeti bent tarpsniais palengvinti ligoniui prisitaikyti.Galime dziaugtis tik tuo,kad sunkesniu ligu tipu zmones nesikankina,nes nevisi supranta savo beda.Bet kokiu atveju patarciau surasti privacia psichiatrine ligonine,kur gyditojai nedirba atmestomis rankomis ir nekankina ligoniu.Dauguma nusistate pries ligonines sias bet be vaistu ligoniai bejegiai.Radus patikimus zmones kurie duoda atitinkamus vaistus o ne pompuoja juos taip sukeldami kartais neigiama poveiki,5metus prasigydzius atitinkamoje priziuroje rezultatas tikrai yra.Taip ligoniai gali zengti pirmus zingsnius link normalaus gyvenimo,zinoma jej yra pastovei vartojami waistai,ir reguliarai lankomasi pas savo gydytoja,kad plauktu pasroviui.Kitu atveju teik laiko gydimui nueis veltui.Kovokite ir padekite sergantiems.
 2009-06-23 00:17:21
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Hm, daug baisiau, kai liga nediagnuozuojama visą gyvenimą. Kiek tarp mūsų paranoikų, kiek šizofrenikų, o kiek išskirtinių, kurie laikomi ligoniais?
 2013-11-24 21:21:11
Rakshasa
Temų: 7
Pranešimų: 115
Registruotas: 2006-08-23
Yra žmonių, kuriems yra sunku diagnozuoti tam tikras ligas. Jie gyvena normaliai kaip ir visi, tik dažniausiai jų pačių sukurti vidiniai pasauliai, virsta neatskiriama nuo realybės dalimi. Ir tokios ligos yra nebeišgydomos. Ir tai yra baisiausia, nes nuo to kenčia labiausiai artimi žmonės, nei patys pacientai. Pacientai gyvena savo sukurtame pasaulyje ir jie nesuvokia realios grėsmės, nei sau, nei aplinkiniams. Jiems toks gyvenimo būdas yra normalus. Todėl daugelis gydytojų, psichologų, psichiatrų, bando gydyti tuos pacientus, jų pačių metodais. Jei pacientas, sako kad jo pagalvė yra jo draugas, tai gydytojas jį priima kaip draugą. Su juo sveikinasi, bendrauja pacientui matant... Atvirkštinis gydymo metodas. Tam reikia labai daug kantrybės ir laiko, todėl toks gydymas praktikoje yra nenaudojamas... Na ir jis kolkas nedavė didelių, teigiamų rezultatų...

-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=-xHfo6oR-lM
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Kiti temos puslapiai: 1, 2, 3.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt