Keisti įvykiai kas tai?

 2017-04-13 21:55:09
lukyteee123
Temų: 26
Pranešimų: 90
Registruotas: 2015-10-01
Sveiki net nežinau kaip ir pasakyti man yra nutike keisti dalykai net nežinau kaip tai paaiškinti bet tokie sapnai buna tikri ir ne pirma karta man yra nutike kad išsipildytu.

1.Tai nutiko senai kai susapnavau kad einu i mokykla o mašina vos nenutrenke manes ir man šokas buvo susinervinau pradėjau draskytis o va čia nesenai nutiko iš tikro kai ėjau i mokykla ir vos nenutrenke bet nebuvo jokio pykčio nes kai mašina važavio o aš viena žngsni padejau koja tai vos neužvažavio man ant koju tai persigandau na aplamai vos nenutrenke manes o man net pasirode kad mašina normaliai važavio bet ne ant visu greičiu važavio kažkaip keistai.

2.Tada irgi kai nesenai susapnavau kad grižtu iš parduotuves ir einu namo ir važavio juoda mašina ir mane nutenke o viskas nutiko iš tiesiu tikra viskas buvo taip kai grižiau iš parduotuves o mašina pasisuko i mane ir vos nenutrenke ir 2 vyrai ir 1 mergina buvo ir jie juokasi o aš ant ju pavadinau negražu žodi.

Tai ka aš katik papasakojau yra gan labai keista nes man manatrodo kad aš nesapnavau o vizija numačiau nes kai kažkur aš einu ir man iš karto akyse matosi kas nutiks tad nelabai suprantu kaip taip gali buti ar žmogus gali atmerktom akim susapnuoti įvyki ar numate vizija savo padėkit reikia jūsų patarimu kas tai galietu buti ar jums nėra taip nutike???
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Keisti įvykiai kas tai?
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt