Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 4 (žr. žemiau)
 
 2009-04-26 16:14:02
veliuona
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Mistiskasis Gyvatnesis-kas ?i
 
Raganiukste,kartais po visai eilinio zmogaus atvaizdu-ypatingas zmogus,su ypatingu likimu,kuris nesuprantamas aplinkiniam...Pati,skaitant is komentaru,mergina savito charakterio ir neeiline.Aplamai,nereiketu visko suvesti i horoskopus,dar yra ranku zenklai,apgamai,kurie taippat turi ytakos likimui
 
 2009-03-29 16:34:49
veliuona
Skyrius: Burtai ir būrimo būdai
Tema: delnu linijos
 
Sveiki,pirmiausia,noriu nuraminti-ant pirstu galiuku ir neturetu buti liniju-nei vertikaliu,nei horizontaliu.Jei jos yra-tai zenklas,kad issekusi energija,tai-itampos linijos,todel reiketu,pirmiausia,gerai issimiegoti,pailseti.Ant galiuku yra pirstu atspaudai,kurie gali buti--kilpa,vainikas,povo akis,arka.Pagal juos dirba kriminalistai ,o taippat ir chiromantai.Sekmes!
 
 2009-03-29 16:15:56
veliuona
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Mistiskasis Gyvatnesis-kas ?i
 
Sveiki,gimdamas zmogus jau gauna dovana-pati gyvenima,kuriame jis--ir kurinys,ir kurejas.Esi zemes zenklas,nors ir ribinis,todel isnaudok savo,kaip Oziaragio teigiamas savybes-praktiskuma,pragmatiskuma,uoluma,smalsuma,teisinguma,taciau nebuk perdaug smulkmeniskas,ikyriai besilaikantis taisykliu.SEKMES!
 
 2009-02-16 11:59:02
veliuona
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Mistiskasis Gyvatnesis-kas ?i
 
Daznas klausimas-kaip reiketu ivardinti ribose gimusiu Zodiako zenkla?Gal net jo visai nera? Deja,ji turime visi,atsinesame gimdami,pripazystame tai ar ne.10dienu i viena puse ir 10 dienu-i kita normali riba,tai reiskia,kad skaityti reiketu ir greta esanti horoskopa.Dar vienas ribinis zenklas-daznai net negirdetas vienu,kitu- nevisada pripazystamas--mistiskasis Gyvatnesis.Jis yra nuo lapkricio 30d. iki gruodzio 16d.Sio zenklo zmones atsinesa sudetinga likima ir isskirtine misija gyvenime.
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt