Paieška diskusijose

Diskusijų žinučių paieškos rezultatai:
Žinučių rasta: 2 (žr. žemiau)
 
 2013-06-28 14:42:46
kukukulis
Skyrius: Psichologija bendrai
Tema: Proto galia, padidinkim ją.
 
Būtina daugiau skaityti, bet rinktis ne ankdotų knygeles, o prasmingesnį turinį. Tebus ir romanas, tačiau jie jis pilnas kokybiškai aprašytų vaizdinių, jei nepraleisi tų eilučių, o skaitydamas pabandysi visa tai smulkiai įsivaizduoti, tai tikrai smegenys gaus nemažai peno. Štai kad ir garsusis lietuviškas bestseleris Kristinos Sabaliauskaitės "Silva rerum" - nelengvai skaitosi, nes ilgi sakiniai, daug detalių, tačiau pabandyk mintyse "pamatyti" filmą ir suprasi, kiek gali prarasti praleisdamas ilgus aprašinėjimus ir gaudydamas tik siužeto nuotrupas
 
 2013-06-28 13:24:55
kukukulis
Skyrius: Astrologija ir horoskopai
Tema: Mistiskasis Gyvatnesis-kas ?i
 
tradiciniu požiūriu esu Šaulys, gimiau lapkričio 25 d., tačiau kažkada sudarė asmeninį horoskopą ir pasakė, kad esu ryškus Gyvatnešys. Taigi nebeliko ką skaityti horoskopuose:) Tiesa, kažkaip įdomiai susakė, kad Gyvatnešiai eina arba "deginančiu keliu" arba "kuriančiu keliu", tai mane bent paguodė, kad mano kelias - kuriantis, tai reiškia, kad po savęs sukuriu ir palieku kažką gražaus, o ne pelenus, kas būdinga deginantiems:) Na tai štai, kur tik papuolu, ten ir kuriu:) Apskritai, mano gyvenimas labai spalvingas, likimas visokių siurprizų pateikė, buvo ir labai liūdnų dalykų, ką ne kiekvienam duota patirti, tačiau iš esmės jaučiuosiu gyvenanti turiningą ir gražų gyvenimą, esu nepataisoma optimistė ir į priekį einu energingai ir nedūsaudama, kad kažkas kažko man nedavė, atėmė, nepasiekiau, nepavyko ar pan. Gyvenimas yra gražus!
 
 
Paieškos kriterijai:
Įrašykite tai, ką norite rasti:
Kur ieškoti?
Vartotojo vardas (reikia tik tada, jei norite ieškoti konkretaus vartotojo parašytas žinutes ar temas)
Kairėje įveskite žodį ar kelis, kurių reikia ieškoti diskusijose. Jei nevisiškai aišku, kaip ieškoti, galite pasiskaityti pagalbos skyrelyje esančią bendrą informaciją apie paiešką.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt