Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2019-02-16 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Nepasiduokite liūdesiui, nepiktnaudžiaukite optimizmu, jis gali ne mažiau pakenkti. Nebrandinkite tuščių vilčių, ko gero, jos bus susijusios su pinigais arba meile.


Jautis (Tauras)
Tai fatališka diena, kai negalima pasiduoti pirmam impulsui ir priimti atsakingų sprendimų, nors jums atrodys, kad viskas gerai ir jūs neklystate, o jūsų nuomonė nepasikeis.


Dvyniai
Nepavyks dabartinių problemų išspręsti greitai ir be komplikacijų. Gali kilti konfliktų namuose dėl finansinių nesklandumų. Gresia nuostoliai, priverstinės išlaidos.


Vėžys
Nevarginkite savęs bendravimu: įtikinėjimu, ginčais, galite pakenkti sau, sugadinti santykius su gimine.


Liūtas
Būtų logiška neskubėti ir netvarkyti svarbių reikalų. Geriausia šiandien ramiai leisti laiką namuose, daugiau dėmesio skirti ne tik artimiesiems, bet ir sau.


Mergelė
Ypač moterims ir garbaus amžiaus vyrams svarbu nepervertinti savo sėkmės ir žavesio: šios dienos pastangos gali duoti priešingų rezultatų tiek finansiniuose, tiek meilės reikaluose.


Svarstyklės
Ko gero, nepavyks į rimtas materialines problemas atkreipti reikalingų asmenų dėmesio, o jei ir sulauksite pagalbos, tai tais klausimais, kuriuos ir patys pajėgūs nesunkiai išspręsti.


Skorpionas
Nebijokite veikti taip, kaip sako vidus, nors dėl to gali tekti susidurti su kritika, priešiškumu, net apkalbomis, tad likite drąsūs ir nesukite galvos, ką pamanys žmonės.


Šaulys
Saugokite sveikatą ir savo gerą vardą. Būkite atidesni, jautresni artimiesiems (ypač vyresnėms šeimos moterims).


Ožiaragis
Nepasiliaukite sėkme, tariamai palankiomis aplinkybėmis, nusivilsite. Nepasiduokite įtakingų asmenų spaudimui, pasisaugokite finansinių apgaulių.


Vandenis
Namai, šeima, darbas, karjera, santuoka ir meilė – šie dalykai bus itin svarbūs, tačiau nepriimkite jokių sprendimų šiose srityse. Nesižavėkite pasiūlymais greitai ir lengvai užsidirbti: gauti finansiniai pasiūlymai bus muilo burbulas ar dar kas nors, ko neįmanoma įsidėti į kišenę.


Žuvys
Pasiruoškite netikėtumams, kurie gali sugriauti jūsų planus, atimti viltį. Saugokitės vagių, apgavikų, melagių. Galimas šantažas, išdavystė.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (400)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
(pasidalinkite Facebook'e ir Google+)
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt