Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2020-01-20 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Šiandien būkite kuo atidesni su svetimomis vertybėmis, nesugadinkite, nepameskite. Venkite aplaidumo, jeigu reikės spręsti kokį nors supainiotą reikalą, paruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą ir pan.


Jautis (Tauras)
Šiuo metu tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio ir neprisidarytumėte problemų ateičiai. Jūsų geri ar blogi ketinimai, iniciatyva neliks neįvertinti. Galite gauti žinią iš toli esančio dominančio asmens.


Dvyniai
Šiandien būsite valdingi, ambicingi, aiškiai žinosite, ką turite nuveikti, ir to sieksite. Tačiau nusimato trukdymų. Gali pasirodyti, kad kiekvienas jūsų žingsnis stebimas ir sekamas. Kažkas taikysis pakišti jums koją.


Vėžys
Šiandien problemų galite turėti per kitų žmonių arba savo neapdairumą, nesąžiningumą. Nepatikimos pasirodys kai kurios naujos pažintys, jei jos susijusios su finansiniais reikalais. Būkite racionalūs, konkretūs, nežarstykite nepagrįstų pažadų.


Liūtas
Šiandien padidės nelaimingų atsitikimų, seksualinės prievartos, nuostolių rizika. Venkite ekscentriškumo, konfliktų, avantiūrų. Į namus nesineškite dalykinių problemų ir nevarginkite artimųjų, nuolat apie jas kalbėdami.


Mergelė
Šiandien stenkitės tvarkingai užbaigti darbus, sutvarkyti dokumentus. Galbūt pagaliau gausite tai, ko nusipelnėte savo pastangų dėka. Būsite kupini kūrybinės energijos, meilės vilčių, noro flirtuoti, sportuoti, pramogauti.


Svarstyklės
Gali būti, kad rasite naują ar papildomą uždarbio šaltinį, jeigu to siekėte. Nors jausitės teisūs ir jums seksis kitus įtikinti, verčiau nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais, nes tai gali atsisukti prieš jus.


Skorpionas
Dėl per didelės nervinės įtampos arba išsiblaškymo šiandien sunkiau bus rasti bendrą kalbą su aplinkiniais bei konkuruoti dėl norimo dalyko. Vienaip ar kitaip gali išsispręsti tolesnės asmeninių santykių eigos ir profesinės padėties klausimai.


Šaulys
Aktyvi, kūrybiška diena, slepianti savyje nemažai pavojų. Norėsis apeiti draudimus, nepaisyti taisyklių bei normų, siekiant greito pasipelnymo ir kt. Ši diena žada įvairias peripetijas ir asmeninių santykių srityje.


Ožiaragis
Būsite nusiteikę rimtai veiklai, netrūks kūrybingumo ir noro pasireikšti. Tačiau darbo reikaluose ne viskas judės taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Galimas stiprybės ir diplomatijos reikalaujantis pokalbis.


Vandenis
Nenoras nusileisti, įsigilinti į kito žmogaus būseną arba akivaizdus siekimas suerzinti, pažeminti atneš negatyvių padarinių asmeninių santykių srityje. Nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite iš aplinkos ir ką prarasite.


Žuvys
Apgaulingos naudos laikas, kada viskas atrodo geriau, nei yra. Nerizikuokite pinigais. Stenkitės neapgalvotais žodžiais nepabloginti santykių su partneriais, artimaisiais, mylimu asmeniu.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt