Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2020-10-24 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Būkite atidūs, kad nieko svarbaus nepraleistumėte nei pro akis, nei pro ausis. Aplinkinių pastabos ir patarimai, nuomonė bus vertingi. Net jei jausitės puikiai, niekur nerizikuokite.


Jautis (Tauras)
Pasyvumas bus naudingas, taip neįsivelsite į nereikalingus, pavojingus reikalus. Tai ne jūsų laikas, stebėkite, laukite. Nesitikėkite naudos iš to, ką dabar darote, kas dabar siūloma. Pasistenkite daugiau laiko praleisti namuose.


Dvyniai
Kiek apgaulingas metas ir vertinant jausmus, ir finansinius reikalus. Mažiau žadėkite, atsargiau skolinkite ir nepasikliaukite šiandien jus įsimylėjusių asmenų aistra.


Vėžys
Nuotaika gali sugesti dėl niekų, tad pasistenkite nepastebėti gyvenimo smulkmenų. Aiškinkitės savo silpnąsias vietas, ieškokite klaidų ir nepasiduokite nerimui, jei išgirsite ką nors negero: galimas daiktas, kad kažkas susipainiojo.


Liūtas
Kad ir kas įvyktų, nepalankus metas teisti, aiškintis teisybę. Tačiau problemos gresia ir dėl senų, neįvykdytų pažadų, negrąžintų skolų. Jei patiems nepavyks sutvarkyti svarbaus reikalo, ieškokite pagalbininkų.


Mergelė
Gali tekti atsisakyti senos svajonės. Neišgyvenkite, nes tai laikina. Viltis bus apgaulinga, niekur, ypač finansų srityje, nerizikuokite. Jei kas nors nesiseka, galite drąsiai atidėti kitoms dienoms.


Svarstyklės
Laikas dirba jūsų naudai, nereikia skubinti įvykių. Vis dėlto tai palankus metas plėsti veiklą. Būkite atsargesni su pinigais: galite per daug sumokėti, patikėti sukčiumi. Nepasikliaukite kieno nors autoritetu.


Skorpionas
Dalykinė sėkmė priklausys ne tik nuo jūsų profesionalumo. Ne pats geriausias metas kreiptis į rėmėjus, šiuo metu bus sunku sulaukti realios pagalbos.


Šaulys
Neskubinkite įvykių. Partneriai, net draugai gali nesugebėti jums padėti (nors tikrai norės), tad būkite pasiruošę atsarginiam ėjimui. Gali netikėtai suirti planuotas sandoris, gali nepavykti įsigyti vertingo daikto.


Ožiaragis
Nesinervinkite, šiandien negali viskas klostytis taip, kaip reikia. Jums šis metas gali būti kiek sunkesnis, tad verta daugiau ilsėtis, apskritai likti namuose, jei tik aplinkybės tai leidžia.


Vandenis
Būkite kuklesni, atsargesni: nieko neprašykite, nereikalaukite ir neprisiimkite jokių rimtų įsipareigojimų. Ginkite savo interesus diplomatiškai. Kad nekiltų įtampa, ginčai su partneriais, antrąja puse, geriau neaptarinėti išlaidų.


Žuvys
Tikėti sėkme ar kieno nors gerais norais pavojinga. Veikloje gali atsirasti naujų keblumų per partnerius. Gali tekti spręsti finansines problemas, tik nelabai tikėkite pasiūlymais lengvai užsidirbti, praturtėti, neišdegs.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt