Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2020-02-24 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Pasistenkite daugiau dėmesio parodyti tiems, kurie šalia jūsų, su kuriais dirbate ar gyvenate po vienu stogu, su tais, nuo kurių priklauso jūsų sielos ramybė ir finansinis stabilumas.


Jautis (Tauras)
Patartina svarbų, skubų reikalą tvarkyti per tarpininką, draugą ar giminaitį: bent jau tiesiogiai, atvirai, atkakliai savo iniciatyvos reikšti nederėtų. Būkite atidesni savo šeimos, ypatingai antrosios pusės, poreikiams.


Dvyniai
Puikus laikas kūrybiniam darbui. Antroji dienos pusė palankesnė svarbiems susitikimams, kelionėms.


Vėžys
Ginkite savo darbus ir sumanymus, bet nesiaiškinkite santykių su vadovu: rizikuosite savo darbo vieta.


Liūtas
Iki vakaro tinkamas laikas dokumentams, susijusiems su jūsų veikla, pasirašyti. Šiandien bus svarbu problemas spręsti geruoju, pasinaudojant tarpininkais bei draugų pagalba.


Mergelė
Pasistenkite rasti kompromisą, tai duos naudos. Palankus laikas rizikuoti pinigais, tvarkyti kredito reikalus.


Svarstyklės
Norėsis daug ko, tačiau ne viską suspėsite, tad venkite didelio krūvio ir įtampos tiek darbe, tiek namie. Vis dėlto diena žada sėkmę ir pripažinimą. Palankus metas kelionėms, viešnagėms. Raskite laiko savo vaikams.


Skorpionas
Pamėginkite tapti stipriausi ir geriausi. Nebijokite aukotis dėl karjeros, susitelkite į svarbiausius dalykinius reikalus. Vakare būkite atidesni, šiltesni su artimaisiais.


Šaulys
Netikėtai viskas išsispręs puikiai, tik nebūkite užsispyrę ir labai pesimistiški. Priimkite pasiūlymus, gautus iki vakaro.


Ožiaragis
Nereikėtų persistengti, kad ir kuo užsiimsite, kaip ir kirsti iš peties, kai susidursite su nesmagiais, nemaloniais dalykais. Vertinkite gerus santykius su draugais, kolegomis. Galite sulaukti nuoširdžios pagalbos iš įtakingo draugo: pats laikas pasidalinti savo rūpesčiais.


Vandenis
Mėginkite savo laimę, nepaleiskite sėkmės: šiuo metu ji ne pati dažniausia viešnia jūsų padangėje. Veikloje būkite ryžtingi, nesikuklinkite, drąsiai pristatykite savo sumanymus susidūrę su naujais žmonėmis.


Žuvys
Ramus laikas, kada reikia džiaugtis tuo, ką turite: daug nenorėkite, neskubinkite įvykių, tenkinkitės tuo, kaip išeina, tuo, ką turite. Būkite atidesni mylimo asmens žodžiams.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt