Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2020-04-07 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Šiandien geriau patinginiauti: jums reikia nusiraminti. Svarbu išmokti būti dėkingiems likimui, susitaikykite su tokiu gyvenimu, kokį turite. Spręskite bendravimo problemas namuose, aiškinkitės esamus nesklandumus: dabar pavyks geriau suprasti artimuosius, vaikus, tėvus.


Jautis (Tauras)
Daug kuo laiminga diena, žadanti nuoširdžių pokalbių. Tiks ieškoti internete dingusių iš akiračio draugų (mylimo asmens).


Dvyniai
Geras laikas tarnybiniams reikalams tvarkyti. Jei jus slegia netikę santykiai su kolega ar su artimu žmogumi, draugiškai pasikalbėkite, tikrai daug kas išsispręs.


Vėžys
Aplinkybės vėl palankios, ypač jei paisysite partnerių nuomonės. Šiandien daug ką galima pakreipti jūsų naudai, tik pasikalbėkite su reikalingais žmonėmis.


Liūtas
Jūsų nerimas perdėtas, nebijokite rizikuoti. Gera proga spręsti keblius klausimus, rasite naują išeitį iš bet kokios įgrisusios, įsisenėjusios situacijos. Verta kreiptis pagalbos į draugus, labiau jais pasikliaukite.


Mergelė
Būkite atidūs šiandien gautiems pasiūlymams, pamokymams bei užsimezgusioms pažintims, dėl jų galite kai ką svarbaus suprasti.


Svarstyklės
Jei šiandien jums bus pasiūlyta nauja veiklos sritis, kitas darbas – verta sutikti. Jei esate susipykę su tėvais, nepraleiskite progos taikytis, atsiprašykite.


Skorpionas
Jūs nepatenkinti, kaip klostosi reikalai? Tačiau šiandien (ypač rytą) bus galima kiek pakoreguoti įvykių eigą. Diena palanki aptarti verslo, finansinius reikalus. Vis dėlto rūpindamiesi reikalais nepamirškite ir to, ką labiausiai iš jūsų nori išgirsti artimieji, mylimas žmogus.


Šaulys
Tikėkite tuo, ką jaučiate, ir viskas sklandžiai susiklostys. Dirbtinai neskubinkite įvykių nei veikloje, nei asmeniniame gyvenime: nuo rytdienos viskas gali kuriam laikui įstrigti, tad verta susitaikyti su galimais trukdžiais, stabdžiais.


Ožiaragis
Būkite ryžtingi, nesikuklinkite: tai ta diena, kai reikia siūlyti savo idėjas, projektus. Nors bus svarbu pasikliauti tik savo jėgomis, neatstumkite bičiulių pagalbos, išklausykite jų nuomonę.


Vandenis
Aplinkybės klostysis naudingai, mokėkite jomis pasinaudoti. Problemas spręskite gražiuoju: jums netiks rizikuoti, veltis į kovą, konkurenciją. Tinkama diena bet kokiems darbams atlikti.


Žuvys
Nepraleiskite pro ausis jokios informacijos, net su jumis nesusijusios nuogirdos dėl veiklos, tai padės ateityje išvengti klaidų, apsisaugoti nuo galimų problemų.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt