Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2021-04-22 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Šiandien gali susidaryti įtempta situacija santykiuose su kolega, antrąja puse ar kitu šeimos nariu, ypač jei mėginsite manipuliuoti jo nuomone, padėtimi. Įmanomos neįprastos pramogos, avantiūros, meilės nuotykiai, kurie gali pakenti reputacijai.


Jautis (Tauras)
Jums rūpės meilės reikalai. Net tuo atveju, jei darbe teks labai įtemptai plušėti, užuot flirtavus realiai ar virtualiai. Vakare nusimato svarbus susitikimas.


Dvyniai
Gali kilti keistų nesusipratimų, ypač jei supainiojote asmeninius ir dalykinius interesus arba pareigas su pramogomis. Meilei ir pobūviams turėtų būti skirtas tinkamas laikas bei vieta. Venkite dviprasmybių.


Vėžys
Tikėtini ūkiniai rūpesčiai, nesusipratimai meilės srityje. Pasistenkite išvengti dviprasmiškų santykių bei nemalonių situacijų. Jausminės komplikacijos gali pakenkti ir šeiminiams, ir profesiniams reikalams.


Liūtas
Labiausiai jus jaudins santykiai su žmonėmis, kuriems esate neabejingi ar skolingi. Gana stipriai reikšis erotinis interesas, kūniškos meilės troškimas. Būsite linkę aistrą painioti su meile. Lengvai pasiduosite pagundoms.


Mergelė
Galbūt gyvenimas pakreips aplinkybes taip, kad svarbus pasirinkimas, kuriam niekaip negalėjote apsispręsti, įvyks savaime. Tai liečia ir meilės, ir kitas sritis. Nebūkite tokie jautrūs kitų nuomonei bei kritikai, ypač dėl išvaizdos, stiliaus.


Svarstyklės
Galimi reikalai, susiję su kelione, ryšiais su užsieniečiais ar toli dirbančiais, gyvenančiais draugais. Galbūt teks jiems padėti išnarplioti painią problemą, tarpininkauti. Emocinį nepasitenkinimą, abejones gali sukelti jums svarbus asmuo, partneris.


Skorpionas
Džiaugsmo suteiks flirtas, meilės nuotykis arba susitikimas su išsiilgtu bičiuliu, sena drauge, tik neturėkite per didelių lūkesčių. Galimos nenumatytos išlaidos.


Šaulys
Išgirstos apkalbos, gandai gali sukelti neramių minčių. Pradės klibėti pasitikėjimas kažkuo, kas jums buvo svarbu ir aišku. Bus kur kas geriau, jeigu elgsitės subtiliai, nekenksite kitiems, o tuo pačiu ir sau.


Ožiaragis
Sunku tikėtis konkretumo, ypač jausmų ir pinigų srityse. Pasidavus euforijai, galima suklysti, patirti praradimų. Tikriausiai daug kas priklausys nuo tvirto pasiryžimo ir kitų žmonių palaikymo, pritarimo.


Vandenis
Šiandien būsite linkę visaip sau pataikauti, lepintis. Tikriausiai prisikursite nerealių norų, fantazijų, susijusių su meile, praturtėjimu, naudingais ryšiais. Rizikinga pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą, investuoti.


Žuvys
Tikriausiai teks atlikti nelabai malonias pareigas, susijusias su giminaičiais, šeimos nariais. Gali kilti būtinybė rimčiau pasirūpinti savo ar kito žmogaus sveikata. Nepatartina pasiduoti abejotinoms meilės pagundoms.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (406)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2021 Likimas.lt