Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2017-08-17 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Stenkitės nereaguoti į provokacijas, atsiriboti nuo nereikalingo, įkyraus dėmesio, užsiimkite tik savo reikalais. Pasistenkite nesiklausyti paikų šnekų ir elgtis tik savo nuožiūra.


Jautis (Tauras)
Nuojautos pildysis: nedarykite nieko, ko nesinori, ir artimiesiems neleiskite rizikuoti tose srityse, dėl kurių abejojate. Nesiaiškinkite santykių nei šeimoje, nei darbe.


Dvyniai
Galite sužinoti dalykų, kurie nustebins. Neskubėkite aiškintis teisybės. Blogas laikas tvarkyti verslo reikalus, pasirašyti atsakingus dokumentus.


Vėžys
Kritinis laikas, nepalankus aktyviai veiklai. Jei blogai jaučiatės, likite namie (bent jau kelionėms netinkamas metas). Būsite linkę pasiduoti neigiamai įtakai, nervintis, be pagrindo liūdėti ir nematyti realaus pavojaus.


Liūtas
Galite apsirikti vertindami savo galimybes ir įsivelti į avantiūrą. Nekreipkite dėmesio į šiandien gautus pasiūlymus, išgirstus komplimentus bei apkalbas.


Mergelė
Pedantiškumas gali išgelbėti nuo nelaimingų atsitikimų, klaidų darbe. Pasistenkite būti nuoširdesni artimiesiems, liaukitės ieškoję trūkumų.


Svarstyklės
Labai aktuali pasitikėjimo, bendradarbiavimo problema. Nusibrėžkite griežtesnes ribas bendraudami su jums nemaloniais piliečiais. Jei turite nepatikimų draugų, sąjungininkų, šiandien jie kažkaip pasireikš (tikėtinos išdavystės).


Skorpionas
Pralaimėjimų, nusivylimų, nuostolių metas, bus svarbu likti blaiviems ir tolerantiškiems. Nepanikuokite, net jei turėsite pagrindo.


Šaulys
Vargu ar suvoksite savo klaidas, pajusite realią grėsmę. Problemų galite tikėtis dėl nesiskaitymo su užsienio partneriais. Vakaro viešnagių geriau atsisakyti.


Ožiaragis
Gali atsirasti kliūčių jūsų veiklai, kilimui karjeros laiptais. Nepraskite pasitikėjimo savimi, nemenkinkite savo nuopelnų. Delskite, nepriimkite lemtingų sprendimų.


Vandenis
Vargu ar pavyks viskas, ką suplanuosite, pasiruoškite imtis ir to, ko neplanavote. Gali tekti dalyvauti draugo gelbėjimo akcijoje, tad vargu ar šiandien priklausysite sau. Vis dėlto pasistenkite daugiau nuveikti, kad rytdienai nereikėtų atidėti nieko svarbaus.


Žuvys
Nurimkite, venkite asmeniškumo. Būtų geriausia atsiriboti nuo aplinkinių ir užsiimti tik maloniais, nesunkiais darbais. Gali tekti susidurti su įžūliais, išpuikusiais ar tiesiog nemaloniais asmenimis, išgirsti nepelnytų įžeidimų, neteisingų pretenzijų.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (395)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
(pasidalinkite Facebook'e ir Google+)
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2017 Likimas.lt