Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

Dienos horoskopas Zodiako ženklams

Žemiau pateikiamas 2019-09-20 dienos horoskopas. Jei norite paskaityti kitų (praėjusių dienų) horoskopus, juos galite pasirinkti iš kalendoriaus.

Avinas
Nesikrimskite, jei kas nepavyks. Šiandien palanku atkreipti dėmesį į dalykus, kuriems amžinai trūksta laiko arba apie kuriuos nenorite žinoti. Būkite sau atviri bei sąžiningi.


Jautis (Tauras)
Galite rimtai suklysti, vertindami savo jausmus ar jums rodomą atsidavimą. Nepalankus laikas euforijai ar nusivylimui. Kita vertus, ramiai analizuodami galite rasti nesėkmių meilėje priežastis.


Dvyniai
Jūsų nepasitenkinimas gyvenimo kokybe, darbo rezultatais, mylimu žmogumi gali pasiekti aukštoką ribą. Padariniai priklausys nuo jūsų meistriškumo: galite arba visiškai sugadinti reikalą, sugriauti santykius, arba rasti problemos priežastį bei ją panaikinti.


Vėžys
Ką jūs prarasite, jei nusileisite ar tiesiog patylėsite. Šiandien reikia vengti ginčų su moterimis, su dalykiniais partneriais bei su antrąja puse.


Liūtas
Sustoti svarbu laiku, o kad nepražiopsotumėte kritinės ribos, reikia nesinervinti, neskubėti. Nemanykite, kad viskas griūva, arba atvirkščiai, kad jau radote išeitį: ir tai, ir tai bus klaidinga.


Mergelė
Pasistenkite galvoti, kad viskas bus tik geriau ir geriau. Nebloga diena tolimoms kelionėms, bendravimui su užsieniečiais.


Svarstyklės
Galimi nuostoliai dėl patiklumo. Artimiesiems, antrajai pusei nebūkite labai reiklūs. Antroji dienos pusė bus palankesnė.


Skorpionas
Stebėkite draugus, suvoksite, kas nedraugas. Bet kokiu atveju, padėdami bičiuliams galite patys į bėdą įsivelti. Nebūkite patiklūs piniginiuose, turtiniuose reikaluose ir nieko rimta neplanuokite: dar viskas keisis.


Šaulys
Painiavos galvoje daugės. Nepasimeskite, jei kas nesiseks, bet ir nesidžiaukite šios dienos pasiūlymais, taip pat ir atrastais daiktais.


Ožiaragis
Jūsų galimybės irgi turi ribas. Jei patys laiku nesustosite, kaktomuša atsitrenksite į sieną. Nepamirškite, kad yra ir nepaperkamų žmonių. Nieko neverskite elgtis prieš jų valią, papirkinėjimas šiandien bus netikusi taktika.


Vandenis
Galite rimtai apsigauti vertindami tiek dalykinio pasiūlymo, tiek daikto, drabužio kokybę ar reikalingumą ar priimdami brangią dovaną. Venkite bet kokių materialių saitų. Tai blogas laikas rimtiems finansiniams apsisprendimams.


Žuvys
Reikia neprarasti saiko bei atsargumo. Nepasiduokite azartui, taip pat venkite azartinių žaidimų apskritai. Nežadėkite savo pagalbos: įvykdyti įsipareigojimus gali būti sunku.
Informacijos šaltinis: www.vytautus.com.
Pirmas puslapis » Asmenybė - Lemtis » Dienos horoskopas Zodiako ženklams
Tinklapio lankytojų komentarai (405)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt