Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Lojimas - Jei sapne girdite šunų lojimą, saugokitės blogų žmonių. Jei sapne matote lojant juodą šunį, saugokitės apkalbų. Jei sapne girdite šunis lojant ir kaukiant, toks sapnas gali reikšti nelaimę Jūsų namuose. (0)
Lošti - Sapnuoti, kad lošiate kortomis, reiškia apgaulingus sumanymus. Jeigu sapne pralošiate pinigus, laukia didžiuliai nuostoliai. Jei sapne matote, kad kiti lošiant gudrauja, saugokitės apgavikų. (0)
Lova - Lovos sapnavimas jauniems reiškia poilsį, o seniems - didelį džiaugsmą. Jei sapne matoma lova yra sulaužyta, jauniems tai reiškia didelį nepasisekimą meilėje, o seniems - liūdesį. O jei sapne matomoje lovoje guli bjauri moteris, vadinasi greitu laiku turėsite didelių nemalonumų. (0)
Lūpos - Jei sapne matote dideles lūpas, reikia saugotis, kad kas nors neeikvotų Jūsų turto. Jei sapne negalite atverti lūpų, tai gali reikšti netikėtą ir "limpančią" ligą. Sapne matomos atkištos lūpos reiškia nesusivaldymą. Sužeistos - dėl per didelio šnekumo galite nemažai "prisivirti košės". Sutinusios - didelį paniekinimą. Apžėlusios - nešvarumą ir vargus. (1)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt