Sapnų reikšmės pagal raidę

Sapnų reikšmės pagal pirmą raidę:
A Ą B C Č D E Ė F G H I Į Y J K L M N O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
Lažybos - Jei sapnuojate lažybas, vadinasi pavyks išaiškinti nesusipratimus. Jei sapne Jūs sukertate lažybomis su kuo nors, neteksite gero pragyvenimo. (0)
Ledas - Sapnuoti ledą reiškią nepaprastą šaltį. Ledą kapoti kirviu - sunkų ir naudingą darbą. Ledą vežti - gerą ateitį. (0)
Lenktynės - Jei sapnuojate, kad žiūrite lenktynes ar jose dalyvaujate, toks sapnas reiškia garbę ir gerą uždarbį. Bet, jei tose lenktynėse kas nors Jus aplenkia, bent jau garbės tikrai neteksite. (0)
Liemenė - Sapne matoma liemenė reiškia didelį vargą. Jei ji dar ir purvina, galima tikėtis ir nemalonumų. Jei sapne apsivelkate juoda liemene, būkite pasiruošę netikėtiems nemalonumams. Jei apsivelkate baltą liemenę - priešingai - laukite didelio džiaugsmo. (0)
Liepsna - Jei sapne matote liepsną, bus gražus ir malonus oras. Bet jei sapnuojate liepsnojančius namus, saugokitės savo priešų, kad jie nepadegtų Jūsų namų. Jei sapne liepsną matote iš tolo, saugokitės, kad kas nors Jūsų nesumuštų. (0)
Lietus - Jei sapne matomas lietus be audros, žemdirbiams tai žadą gerą derlių, pirkliams nuostolius, visiems kitiems - didelį pelną. Jei sapne matomas lietus su audra, žemdirbiams tai žada nusiminimą, o visiems kitiems - nepasitenkinimą gyvenimu. (0)
Ligonis - Jei sapne matote ligonį, gali sušlubuoti Jūsų sveikata arba sumažėti uždarbis. Jei sapne sergate Jūs, tai reiškia netikėtą nusivylimą. Ligonio aplankymas sapne reiškia, kad Jūsų vargai pasitaisys. Ligonio slaugymas - labdaringą darbą. Silpno ligonio matymas sapne - Jūsų reikalai greitu laiku pablogės. (1)
Linkėjimai laimės - Jei sapne kitiems linkite daug laimės, sėkmė lydės ir Jūsų darbus. Jei sapne gaunate iš kitų linkėjimus, Jūsų gyvenime atsiras daugiau džiaugsmo. (0)
Linkmybės - Linksmintis sapne reiškia nesantaiką. Linksmam (-ai) sapne būti - sunkų gyvenimą. Linksmintis su gražia panele - didelę gėdą. Daug linksmų žmonių matyti - didelį džiaugsmą. (0)
Lipti - Jei sapnuojate, kad kur nors lipate (aukštyn), seksis visuose dalykuose. Jei sapne lipate į bažnyčios bokštą, įgysite daugiau garbės. Jei sapne lipate ant namo stogo - teks dėl kažko netikėtai nustebti. Jei sapne lipate į medį ir nukrentate, vadinasi neteksite garbės ir būsite visuomenės pažemintas (-a). (0)
Kitų reikšmių puslapiai: 1, 2, 3.
 
Norimoms sapnų reikšmėms rasti, taip pat galite pasinaudoti ir paieška:
 
Jei žinote sapnų reikšmių, kurių nėra šiame sapnininke, jas galite įrašyti čia.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt