Tetos dvasia

Norit tikėkit, norit ne, bet tai buvo iš tikrųjų. Tuo metu gyvenau pas tetą sename name. Visą vasarą aš ją slaugiau, nes ji labai sirgo. Kiekvieną dieną jį man sakydavo, kad mirs. Bet aš tik tylėdavau.

Vieną šaltą rugpjūčio dieną ji mirė. Nuo tada prasidėjo keisti dalykai. Namas liko man, kadangi giminių daugiau neturėjau. Taigi pasilikau jame gyventi. Naktimis nemiegodavau, nes palėpėje kažkas būdavo. Girdėdavau žingsnius, aimanojimą, daiktai judėdavo, krisdavo ir duždavo porcelianinės statulėlės. Ir taip gyvenau beveik dvi savaites. Bet kartą pabudau kokią dvyliktą nakties ir pamačiau, kaip baltas šešėlis sklando po kambarį. Aš iš to išgąsčio net išsižiojau ir kai tyliai pasakiau „vaiduoklis“, šmėkla atsisuko į mane. Ji buvo permatoma, kaip dūmai. Iškart supratau, kad tai mano tetos vėlė. Kitą dieną užsakiau mišias ir po to pardaviau namą, nes ten man buvo nejauku.
 
2006-08-19
Agnė

Rodyti daugiau iš kategorijos: Pasakojimai apie mirusius artimuosius.
Tinklapio lankytojų komentarai (33)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2020 Likimas.lt