Tinklapio lankytojų komentarai (64)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3.
 
2012-11-30 14:51:10
Edvinas15 
taip,pomirtinis gyvenimas tikrai yra ir as ji patyriau kai man buvo 6 metai.as laksciau kaime ir staiga nukritau ,ir as kazkaip skridau y virsu ir sustojau ir maciau savo kuna is virsaus. beje as galejau skraidyti ir skridau y virsu ir pamaciau labai ryskia sviesa. ,labiau ysiziurejes pamaciau jezu kuris apkabino mano mirusia prosenele.tada as pamazu leidausi i savo kuna ir viskas baigesi..manau kad mano siela buvo atsiskyrusi nuo kuno ir patekau y pomirtiny gyvenima,taip sake kunigas ir visi kiti ,ir as taip manau..o jeigu jums smalsu kaip atrode jezus tai jis buvo su ruda barzda,plaukai tokie ilgoki rudi,gan aukstas,rubai balti ,ir jis pats baltas..tikrai pomirtinis gyvenimas yra :))
 
2012-11-12 12:19:57
ona 
Aš papasakosiu savo sapną,kuris buvo apie pomirtinį gyvenimą.Prieš 2 metus mirė mano duktė,dėl jos mirties aš labai išgyvenau baisų košmarą,tiesiog gyvenimas tapo nebemielas ir vis persekiojo mintys ,kur eina žmogaus siela po mirties.Man atsakė mano pačios dukra. Sapnuoju dukrą,kad jinai eina į tolį ,o aš ją noriu pasivyti šaukiu aš noriu su tavim,bet pakilo aukštyn,o aš vergdama maldavau ,nepalik manęs,kita moteris mane išstūmė norėjo išstumti iš tenai, oaš vėl dukros maldauju,kada aš tave pamatysiu,o jinai su gria šypsena veide ir sako, mamyt aš ateisiu tave aplankyti. Taip mes išsiskyrėme,aš atsibudau pradėjau verkti,kad tiek mažai ją temačiau.Po 2 dienų naktį vel sapnuoju dukrą,jinai tikrai atėjo aplankyti.stovi prie mano lovos ir sako mamyt aš atėjau tavęs aplankyti.Aš viską suvokiu ,kad ji jau išėjusi anapus,ašjos klausiu dukrele ,kaip tu ten gyveni,ar tau gerai,ji ir sako man nelabai.aš jos vėl klausiu kodėl tu tokia gelsva,sako pas mus nėra išvis vandens,kai mes ten nuėjome mus sutepė specialiu skysčiumi.Dar daug ką norėjau paklausti,bet vėl nubudau beverkianti iš laimės, kad duktė tikrai išpildė savo pažadą. klausiau ar tu tikrai esi namuose pas mane.Aš jaučiau,kad ji tikrai buvo.
 
2012-10-26 13:51:55
Kaneris 
Net nenoriu tikėti, atrodo, kad tas mirusiūjų pasualis gryna nesąmonė. Gal būt tai atsitiktinis sapnas.
 
2012-08-23 07:00:35
@ignotas
idomu
Kiti komentarų puslapiai: 1, 2, 3.
Esate susidūrę su kažkuo nepaaiškinamu, paslaptingu? Norite apie tai papasakoti ir kitiems? O gal visa tai net ir nufotografavote? Tuomet parašykite savo pasakojimą.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt