Sapnų valdymo esmė

 2009-10-14 17:27:59
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
(Šios taisyklės sukurtos vieno internacionalo forumo nario „The Cusp“ , aš tik išverčiau)

1. Bet kam egzistuoti reikalingas jūsų dėmesys.

Šį prototipą turi kiekvienas iš mūsų (jis visada keičiasi naudojant), bet jis nėra aktyvus, tol, kol nesutelkti savo dėmesį į juos, nesvarbu tai daroma tyčia ar ne.

2. Kuo daugiau dėmesio sutelki į objektą, tuo daugiau susijusių detalių jis sukuria ..
Prototipai yra tik sąvoka su krūva ryšių. Sutelkiant dėmesį į prototipą, tie ryšiai pradeda akivaizdžiai matytis sapne. Šie ryšiai pasireiškia kaip "įpatybės" arba pirminis prototipas ir netampa aktyvus kol nesutelkti dėmesio į juos.

Sapnai yra paprastas algoritmas, kur dėmesys prototipui, priverčia pasirodyti prototipų ryšiams, kol viena iš tų apraiškų tampa nauju dėmesio objektu taip priversdamas pasirodyti naujiems prototipų ryšiams. Tai kartojasi nuo užmigimo momento iki pabudimo.

3. Stiprios emocijos turi galingą ir prognozuojamą poveikį viskam jūsų sapnuose (arba viskam į ką jūsų dėmesys yra sutelktas)

4. Nėra atsitiktinio sapnavimo visi pasikeitimai ir nauji elementai atsiranda laikantis žmogaus susikurtų prototipų.

Tai viskas, ką reikia žinoti norint, kad jūsų sapnuose atsitiktų tai ko jūs norite. Suskirstant dalykus į konkrečias galias ar metodus yra teisingas kelias į tai ką jūs bandote pasiekti.

(Nuo šio etapo tai grynai mano mintys)
Dabar paaiškinsiu trumpai visus etapus su pavydžiais:

1. Tai iš tiesų tai labai paprasta taisyklė ir netgi logiška. Pavyzdžiui, jūs sapnuojate, kad esate kažkokiame parke. Aplinkui daugybė žmonių, tačiau staiga jūs pastebėjote kažkokį iš jų ir jūs savo dėmesį sutelkėte, po kurio laiko pažvelgėte į dangų ir įsižiūrėjote į saulę, po keik laiko atsitokėję pamatėte, kad nėra to žmogaus kur šalia buvo ir aplinkui galbūt jau nebe parkas.

2.Tai irgi labai paprasta taisyklė. Pavyzdžiui jeigu tas pats parko sapnas, kuo daugiau dėmesio sutelksi tuo detalesnis tas objektas atrodys. Tarkime pradėjome žiūrėti į kažkokį žmogų, iš pradžių atrodo jis pilkas, ilgiau pažiūrėjus pamatysime drabužius, veido bruožus o gal net ir akių spalvą. Tuo pačiu principu veikia ir košmarai kuo labiau stebėsi „monstrą“ tuo jis baisesnis, bjauresnis ir stipresnis atrodys.

3. Aš jau minėjau šitą kitoje temoje, bet vistiek pakartosiu. Emocijos valdo mūsų sapnus o mes valdome emocijas. Jeigu pasiduosi emocijomis tai net neverta bandyti valdyti sapną. Pavyzdžiui aš išbandžiau kaip veikia baimė sapnuose. Supratęs, kad sapnuoju iš pradžių buvau ramus visi buvo draugiški ir malonūs. Tada aš pabėgau toli kur nieko nebuvo Įlindau į siena ten aplink tamsu ir nieko negirdėt. Tada nusprendžiau išsigąsti mano nuostabai tas pavyko gan lengvai staiga iš kažkur pasigirdo riksmai su mano vardu ir sako sugaukit jį ir nudėkit („aš supratau, kad tai nesąmonė, juk prieš tai netgi nieko aplink nebuvo“). Po to pradėjau bėgti baimė vis augo, o riksmų daugėjo ir netgi atrodė, kad ištiestų kažkas vejasi :D . Taigi ramus sapnas dėl baimės tapo košmaru.

Baimė – košmaras
Pyktis – aplinkui visi tampa pikti
Nustebimas, šokas – sapnų žudikas, nes tada nuo per didelių emocijų prabundame.
Ramybė – leidžia matyti sapną tokį koks yra ir leidžia atpažinti kitus sapnuose esančius žmones
Laimė, meilė – suteikia sapnui grožio ir spalvų tai pat suteikia tokių pat teigiamų emocijų žmogui

Taigi labai svarbu su kokiomis emocijomis einate miegoti. Norint atsikratyti neigiamų emocijų labai padeda meditacija.

4. Taip sapnai neatsiranda iš niekur, jie mūsų emocijų ir potyrių mišinys tik su savais simboliais, kuriuos gali suprasti tik pats žmogus, kadangi kiekvienas žmogus turi skirtingus pasaulio suvokimo prototipus.
 2009-10-14 17:58:51
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Dabar aprašysiu kas yra prototipai ir kaip juos naudoti sapnuose.

Pirmiausia mūsų didžiausias priešas yra mūsų protas, todėl labai sunku ką nors pakeisti. Dabar aš paaiškinsiu, kaip mūsų smegenys dirba sapnuose. Kai mes sapnuojame mes paprastai sutinka su tikrove, net jei mes sakome - "tai sapnas", mūsų smegenys bando naudoti mūsų realaus pasaulio prototipus.

Pavyzdžiui:
Kažkas sapnuose jus muša, jūs tada galite bandyti pasakyti sau - "nėra jokios fizinės žalos mano sapnuose", ir manote, kad tai suveiks? Ne, jūs klystate, nes smegenys, tada ieško mūsų prototipo, kas turėtų atsitikti, jei jūs gaunate smūgį – jus sužeidžia.
Tai atsitiko todėl, kad realiame pasaulyje, kai gaunate smūgį jus sužeidžia, ir jums nebuvo tokios patirties, kai gavote smūgį ir nebuvo sužeidimų, tai yra taip giliai jūsų viduje, todėl visas kitas teorijas mūsų protas tiesiog atmeta. Galite pabandyti tai pakeisti ir net jei tai pavyks, tai padaryti po to, kai susižeisite naujai sukurta koncepcija subyrės. Taigi dabar kai kurie žmonės pasakys, kad mano teorija yra nieko verta? Ne, mano teorija yra gerai, bet prototipas kurį jūs naudojate yra neteisingas. Vietoj prototipas – „tu negali būti sužeistas“, turite sukurti naują prototipą, kurio jūsų smegenys neturi.

Prototipas gali būti sukurtas remiantis tikėjimu, patirtimi, žinojimu, logika ir pan. Galite naudoti tai kas jums labiau priimtina

Pavyzdžiui (pavyzdys, naudojant Logika ir asmeninę patirtį):
Visi žino, kad kai jie sapnuoja jų kūnas ramiai guli kambaryje. Ar jūs kada nors girdėjote apie galimybę nukentėti realybėje jeigu susižaloji sapnuose? Ar jūs kada nors tai patyrėte? Visi atsakys - "Ne". Štai ir naujas prototipas.

Dar vienas pavyzdys, kaip tapti nepažeidžiamu (pavyzdžiui, naudojant Logika ir savarankiškai patirtis):
Daugelis žmonių netiki, kad sapnai turi prasme. Taigi yra naujas prototipas - "viską, ką aš sapnuoju yra netikra, todėl neturėtų būti nieko, kas galėtų man pakenkti". Kai kuriems žmonėms sapnai yra kaip filmas, taigi ar jūs kada nors buvote nukentėję, kai žiūrite filmą? Ne, taigi vienas nauja prototipas.


Pavyzdys, kaip įveikti baisiausius košmarus ir „blogiukus“(pavyzdžiui, naudojant tikėjimus Dievu):
Yra daug žmonių pasaulyje, kurie tiki Dievu. Taigi yra nauja sąvoka - "Dievas yra aukščiausias galia, kuri gali padėti nugalėti demonus ar blogus žmones mano sapnuose jeigu aš paprašau jo tai padaryti". Kai kurie žmonės tikrai stipriai tiki, todėl nebus sunku priimti šį prototipą, nes Dievas (jis yra gėri jis yra galingas ir tt) rūpinasi mumis.

Pavyzdys, kaip reikia nepažeidžiamu (pavyzdžiui, naudojant tikėjimas, kad po mirusiojo siela pakyla):
Yra daug žmonių pasaulyje, kurie tiki Dievu, ir jie mano, kad po to, kai jie mirs jų sielos pakyla iš kūno. Mes niekada neturėjo tokios patirties, todėl dabar mūsų smegenys neturi tvirto prototipo, kas atsitiks po mirties. Taigi yra nauja sąvoka - "Dievas sukūrė mano siela, ir niekas negali nugalėti ar pažeisti.; tik Dievas nuspręs, ką daryti su manimi". Kai kurie žmonės tikrai stiprų tikėjimą, todėl nebus sunku priimti šį prototipą.


Taigi, manau, dabar yra visiškai aišku, kas yra prototipas, ir kaip juo naudotis.. Nėra 100% gido kaip kurti tinkamą prototipą, nes mes visi labai skirtingi. Dabar kaip matote žmogus yra kaip prototipų derinys, o be jų mes būtume niekas. Keiskite savo prototipus ir jūs valdysite sapnus kaip norite.
 (Redaguota: 2009-10-14 19:48:35) 2009-10-14 19:31:34
Dovanele
Temų: 6
Pranešimų: 170
Registruotas: 2009-08-13
Keli pagrindiniai prototipai, kurie ypač palengvina manipuliavimą aplinka.

Sapnuose galima pasiversti į bet ką, vyrą, moterį, gyvūną, namą prie kelio, monstrą, animacinio filmuko personažą.

Sapnuose nereikia net bėgti ar skristi. Apskritai sapne judėti nereikia galima teleportuotis, pritraukti ar atitolinti objektus esme galima judėti aplinka ignoruojant bet kokius dėsnius galima net atverti „erdvinį plyšį“ ir per ji keliauti laiku ar į įvairius vietas.

Beje smurtas sapnuose realiai yra betikslis. Nugalėti priešus reikia ne jėga o protu, visų pirma sapnuose yra tik protas taigi net nėra kalbos apie kažkokias frazes „aš per silpnas“ ar aš „nesugebėsiu „ :D . Taigi norint nugalėti priešą reikia nukreipti jo dėmesį nuo savęs, tarkime susidvejinti, pasiversti pabaisų namu gūdžiame miške arba nusikelti į požemius kur laksto vaiduokliai :D . Tada jis pasimes aplinkoje ir pamirš apie jus ir kuo labiau jis domėsis nauja aplinka tuo labiau sukurs ji naujų detalių ir tuo labiau jis bus pasinėręs į savo minčių kalėjimą ir visai pamirš apie jus.

pagrindinė taisyklė norint daryti neparastus dalykus labiau koncetruotis ties tiklsu ir mažiau galvoti kaip tai tiksliai bus įgyvendinama.
 2009-11-03 00:30:29
Myuu
Temų: 0
Pranešimų: 66
Registruotas: 2009-06-22
Ačiū už straipsnius.
Jei norite atsakyti į šią temą (ar sukurti naują), Jums reikia užsiregistruoti (jei dar nesate užsiregistravę) ir prisijungti. Taip pat prisijungti reikia, jei norite užsisakyti ar atsisakyti šios temos prenumeratą el. paštu.
Pirmas puslapis » Diskusijos » Sapnai » Sapnų valdymo esmė
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2024 Likimas.lt