Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

2012 metų horoskopas

2012 metų horoskopas Žuvims

Daugiau dėmesio galite skirti mokslams. Jus puikiai tvarkysitės su informacija, sugebėsite atrasti naujus informacinius šaltinius. Tačiau jums nederėtų besąlygiškai jais pasitikėti. Kai kurie jų toli gražu nebus teisingi. Šiuo metu venkite apgaudinėti kitus, nes jūsų nuslėpta tiesa, vėliau gali jums sugrįžti karminiu atpildu.

Pasistenkite kontroliuoti savo smalsumą ir nekiškite nosies ten kur nereikia. Kai kuriuos jūsų klausimus kiti gali įvertinti kaip netaktą, grubumą, ar storžieviškumą.

Šiuo metu jums reikėtų būti atsargesniam, tvarkant juridinius reikalus. Prieš padėdami savo parašą, atidžiai perskaitykite, kokį dokumentą pasirašote.

Nors naujos pažintys, užmegztos šiuo metu gali pasirodyti draugiškos, nuoširdžios ir net gi atveriančios naujas galimybes, neskubėkite jų skubotai vertinti.

Nuo antros birželio pusės daugiau dėmesio skirsite namams. Iš namiškių galite sulaukti ir didžiausios paramos bei palaikymo savo sumanymams realizuoti. Gali tekti užsiimti nekilnojamojo turto reikalais. Daugiau laiko galite praleisti sode, gamtoje, ar prie vandens.

Šį 2012 metų horoskopą parengė astrologė Violeta Liaugminienė.
Tinklapio lankytojų komentarai (5)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt