Horoskopai ir ne tik
Charakterio ypatybės
Tinkamas darbas
Sveikata
Dienos, daiktai ir kita
Tarpusavio santykiai

2012 metų horoskopas

2012 metų horoskopas Ožiaragiui

Didžiulį pasitenkinimą pirmąjį pusmetį jums suteiks kūrybiniai procesai. Būsite kupinas idėjų ir sumanymų. Darbui galite skirti visą savo dėmesį, net nepastebėdamas, kad darbo valandos jau senai baigėsi.

Tačiau, kad ir kaip užsiėmęs savo sumanymais, jūs vis dėl to sugebėsite atrasti laiko pasilinksminimams. Kompanijose galite pasijusti esąs visų dėmesio centre. Šiuo metu galite rengti puikius pristatymus – su didžiuliu dėmesiu bus sekamas kiekvienas jūsų žodis.

Kai kurių ožiaragių širdys gali suvirpėti pajutusios kažkieno žvilgsnį ar šypseną. Galimi romantiški nuotykiai. Nuostabios šio laikotarpio nuotaikos gali ilgai įstrigti jūsų atmintyje. Tačiau jau įsipareigojusių ožiaragių gali laukti visiškas ignoravimas, priekaištai, ar net daužomi indai. Ypač, jei jūs nesugebėsite paaiškinti kodėl grįžtate taip vėlai.

Gali tekti nemažai dėmesio skirti ir savo vaikams. Naujai atsivėrusios galimybės jūsų atžalom gali tiek leisti didžiuotis jomis, tiek sukelti nemažai galvos skausmo.

Šį 2012 metų horoskopą parengė astrologė Violeta Liaugminienė.
Tinklapio lankytojų komentarai (5)
Jūsų vardas:El. paštas (jei norite):
Jūsų komentaras:
Rodyti esamus komentarus?
Komentarai yra skirti savo nuomonės apie tinklapyje pateiktą informaciją išsakymui, o ne susirašinėjimui ar kitų lankytojų įsitikinimų vertinimui. Nors Likimas.lt komentarų nekontroliuoja, tačiau pasisakymai, kurie yra ne į temą, nekultūringi, reklamuoja ar pažeidžia įstatymus, gali būti ištrinti.
Registruotų vartotojų vardai (jei nepakeičiami įrašant) komentaruose rodomi su "@" simboliu.
Reklama ir draugai
Komunalinės paslaugos
 
Interneto svetainės
Duomenų atstatymas
Fotografas Vilniuje
Saliutas.lt
Lęšiai
Apie projektą :: Privatumo politika :: Atsakomybės ribojimas :: Literatūra :: Kontaktai
Draudžiama kopijuoti ar platinti tinklapyje pateiktą informaciją be Likimas.lt sutikimo © 2006 - 2019 Likimas.lt